Spoločnosť Twin City kúpila objekt Centrum Bottova

BRATISLAVA 19. októbra (WEBNOVINY) – Spoločnosť Twin City kúpila objekt Centrum Bottova, čím pokročila vo výstavbe polyfunkčného objektu Twin City. Informovala o tom spoločnosť.

Developer nehnuteľnosť získal za 1,2 mil. eur v súťaži, v ktorej ponúkol najvyššiu sumu.

„Kúpa Centra Bottova má pre nás význam z hľadiska sceľovania územia, potrebného pre výstavbu projektu Twin City,“ povedal výkonný riaditeľ HB Reavis Slovakia, Adrián Rác.

Skupina HB Reavis je medzinárodná developerská spoločnosť s centrálou v Luxembursku, ktorá pôsobí na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku, Chorvátsku a v Českej republike.

V súčasnosti zamestnáva takmer 400 zamestnancov, rozvíja aktíva v hodnote 1,4 miliardy eur a disponuje vlastným kapitálom vyše 860 mil. eur.

Spoločnosť Twin City je dcérskou spoločnosťou HB Reavis. Na hranici mestských častí Staré mesto a Ružinov uskutočňuje výstavbu multifunkčného komplexu.

Celkové náklady na výstavbu projektu Twin City spoločnosť odhaduje na 500 mil. eur.

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk. Viac informácií...