Home

Nachádzate sa tu

Správy

Test

BRATISLAVA 17. februára (WEBNOVINY) - Univerzitná nemocnica Bratislava (UNB) nasadila uplynulý rok vyššie tempo, počty operovaných pacientov dosiahli doterajšie maximá. Historicky najvyššie čísla eviduje i pri hospitalizáciách a ambulantných vyšetreniach.

BRATISLAVA 17. februára (WBN/PR) - Inšpekčná a certifikačná spoločnosť TÜV SÜD Slovakia, prostredníctvom svojej ruskej sestry, dokáže výrazným spôsobom pomôcť slovenským výrobcom a exportérom presadiť sa na trhoch colnej únie.

BRATISLAVA 17. februára (WEBNOVINY) - Na Slovensku vykazuje aktivity spojené so spoločenskou zodpovednosťou (CSR) 57 % firiem. Vyplýva to z prieskumu poradenskej spoločnosti KPMG. Celosvetovo tak robí 71 % podnikov, čo je nárast o 7 % oproti roku 2011.

BRATISLAVA 17. februára (WBN/PR) - Členské spoločnosti Asociácie inovatívneho farmaceutického priemyslu (AIFP) vynaložili v roku 2013 na marketing, propagáciu a nepeňažné plnenie pre poskytovateľov zdravotnej starostlivosti spolu 20 081 207,87,-€.

MILÁNO 17. februára (WEBNOVINY) - Automobilka Fiat požiadala taliansku centrálnu banku, aby udelila jej finančnej divízii, spoločnosti Fga Capital, povolenie zmeniť sa na banku. Automobilka tak chce znížiť svoje náklady na financovanie. Informovala o tom agentúra Reuters s odvolaním sa na informované zdroje.

MADRID 17. februára (WEBNOVINY) - Španielsko pravdepodobne začne s privatizáciou spoločnosti Bankia predajom balíka akcií vo výške od 5 % do 10 % inštitucionálnym investorom.

ATÉNY 17. februára (WEBNOVINY) - Výška prebytku primárneho rozpočtu Grécka v minulom roku prekonala očakávania a umožní vláde zvýšiť výdavky v sociálnej oblasti. Vyhlásil to grécky premiér Antonis Samaras.

LONDÝN 16. februára (WEBNOVINY) - Predseda Európskej komisie José Manuel Barroso v nedeľu vyjadril veľké pochybnosti o prípadnom vstupe novovytvorenej nezávislej krajiny do EÚ.

BRATISLAVA 16. februára (WEBNOVINY) - Projekt jednej štátnej zdravotnej poisťovne na Slovensku by mohol dostať reálnu podobu v druhej polovici tohto roka. V relácii RTVS O 5 minút 12 to v nedeľu uviedol minister financií Peter Kažimír.

Stránky