Viete koľko vás stojí pôžička?

BRATISLAVA 21. októbra (WBN/PR) – Veď na internete dnes nájdete všetko, od ponúk bánk cez platobné podmienky a ľahko si vypočítate, čo vás to môže stáť. Horšie je, keď zistíte, že ku sume, ktorá sa zdala byť finálna, vám pri podpise zmluvy zrazu pribudnú dodatočné poplatky a špeciálne podmienky, ktoré „skvelú ponuku“ premenia na zlý žart.

Preto je pri výbere pôžičky dôležité, aby ste si dôkladne prečítali všetky podmienky, za ktorých vám banka pôžičku poskytne a aké poplatky sa s tým spájajú či aká je výška RPMN. Ak pôžičku potrebujete vybaviť rýchlo bez čakania v radoch a niekoľko stranových zmlúv, môžete to skúsiť v ZUNO.

Banka prichádza s reálnou pôžičkou – skutočné a nemenné sú podmienky počas celej doby splácania. Okrem ročnej úrokovej sadzby začínajúcej od 6,9 % vám banka garantuje, že po schválení žiadosti o pôžičku až do výšky 20 000 eur dostanete najlepšiu ponuku na trhu. A čo sa stane, ak vám predsa len poskytne iná banka lepšie podmienky? Dostanete bolestné 50 eur a výhodnejšiu ponuku. Pokiaľ má totiž klient schválenú pôžičku od ZUNO a iná inštitúcia mu schváli úver s nižšou úrokovou sadzbou, jediné čo klient potrebuje urobiť, je poslať zmluvu o tomto úvere spolu so svojím klientskym číslom do ZUNO, a tam mu pôžičku prepočítajú. Všetko sa dá pritom vybaviť rýchlo, online a priamo z vášho gauča len cez pár kliknutí. A čo ak už máte pôžičku v inej banke, ale chceli by ste využiť túto ponuku? Aj to sa dá! Rovnaké podmienky totiž platia aj pre refinancovanie. Ak vám ho banka schváli, garantuje najlepšiu ponuku. Touto pôžičkou je možné refinancovať účelové alebo bezúčelové úvery, kreditné karty a povolené prečerpania. Môžete takto refinancovať až 10 úverov naraz.

Ak ste teda v poslednom období rozmýšľali nad kúpou doplnku do bytu, chcete využiť babie leto na neskorú dovolenku alebo plánujete minúť viac peňazí na vianočné darčeky, máte ideálnu šancu – najlacnejšia ponuka sa totiž týka pôžičiek nad 2 000 eur. Chcete sa dozvedieť viac? Kliknite sem

Chcete vedieť, aké ďalšie ponuky pripravujeme, alebo sa chcete na niečo opýtať? Dajte nám like na Facebooku a už vám neujde žiadna novinka.

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk. Viac informácií...