Ak zvažujete zmenu bývania, je najvhodnejší čas

11.10.2012

BRATISLAVA 11. októbra (WBN/PR) – Aj osobné skúsenosti mnohých z nás nám radia rozhodnúť sa pri kúpe bytu radšej v prospech novostavby ako staršieho bytu. Vyhneme sa tak nečakaným prekvapeniam, ktoré spôsobila amortizácia nehnuteľnosti. Tieto totiž vždy vyžadujú dodatočné, často zásadné investície. U starších nehnuteľností, najmä v centre mesta, nám hrozia dokonca ešte staré – pôvodné olovené rozvody pitnej vody.

Tu predstavuje rekonštrukcia okrem nemalej investície aj výrazne znížený komfort bývania. A to nemusíme spomínať nedostatočné a poddimenzované elektrické rozvody, či nevyvložkované komíny… Kúpou staršej nehnuteľnosti preberáme na seba všetky tieto riziká a v konečnom dôsledku nemusí byť takto na prvý pohľad výhodná kúpa tým, čo sme očakávali. Navyše, ak sa dnes dobre zorientujeme na realitnom trhu, vieme nájsť zaujímavé ponuky aj v novostavbách, ktoré sme ešte pred nedávnom považovali za nedostupné.

My sme dnes pre vás objavili zaujímavú ponuku v modernom projekte, ktorý je situovaný na okraji Petržalky. Krásny výhľad na Bratislavský hrad a Sad Janka Kráľa je výhodou, ktorú vám bude závidieť každá návšteva u vás doma. Pre každodenný život oceníte rýchly prístup pešo do centra a vynikajúce napojenie na cestný obchvat, čo sa vám zhodnotí najmä v dopravnej špičke.

Pokiaľ máte alebo plánujete rodinu, pochopíte, že jedna izba navyše predstavuje obrovskú pridanú hodnotu. Oceníte ju, ak bude chcieť prespať návšteva, alebo si doprajte luxus pracovne, o ktorej ste už dávno snívali.

Boli sme sa pozrieť a odporúčame dohodnúť si osobnú obhliadku, zamilujete si to!

Tatra City: Štvrtá izba zdarma!
www.tatracity.sk