Blíži sa konferencia MEXPO 2012: Media & Management

24.9.2012

BRATISLAVA 24. septembra (WBN/PR) – Na začiatku októbra sa uskutoční jediná dvojdňová konferencia svojho druhu na Slovensku MEXPO 2012: Media & Management, ktorá spája dve zdanlivo nespojiteľné oblasti – médiá a manažment. V dvoch sálach vystúpi viac ako tridsať slovenských a českých odborníkov vo svojom obore. Nebudú chýbať zástupcovia digitálnych agentúr a úspešných spoločností ako napr. Michal Pastier zo Zaraguza Digital, Judita Víghová z MUW;Digital, Dušan Murčo z MARTINUS.sk, Michal Truban z WebSupport.sk alebo Lukáš Maixner zo Socialbakers a mnohí ďalší.

Nielen skvelé prednášky sú to, čo robí túto konferenciu unikátnou a jedinečnou. Pre účastníkov je pripravený bohatý sprievodný program – turnaj v mindballe (súboj myslí) a ďalšie mozgové hry, maľovanie na ženské telo (bodypainting), s možnosťou vyskúšania si tohto umenia, večerná párty a v neposlednom rade zdravé jedlo a dobré pitie. Čo robí túto konferenciu ešte originálnejšou je vyplnenie prestávok medzi prednáškami podávaním sushi. Bude to nielen chuťový, ale aj vizuálny zážitok, nakoľko sushi majster ho bude pripravovať priamo pred očami účastníkov.

Ak ste sa ešte nerozhodli, či sa zúčastniť MEXPO, možno vám v tom pomôže 69 sekundové video.

Ak pri objednávaní vstupenky do registračného formuláru zadáte zľavový kód: MEXPO666, cena vašej vstupenky bude ešte atraktívnejšia a znížená o 20%.

Ďalšie informácie o MEXPO nájdete na:
www.mexpo.sk
www.facebook.com/mexposk
www.twitter.com/mexposk