Bratislava privíta 6. ročník konferencie iDEME 2013

BRATISLAVA 27. mája (WBN/PR) – Občianske združenie Partnerstvá pre prosperitu (PPP) organizuje v utorok 11. júna 2013 v Bratislave konferenciu o informatizácii verejnej správy iDEME 2013 (Informatizácia až po dediny a mestá). Ide už o 6. ročník podujatia, ktorého sa tradične zúčastňuje takmer 200 návštevníkov predovšetkým z verejného sektora.

Súčasťou tohto ročníka bude aj Národný informačný deň projektu PPP 4 Broadband (Tackling the „Broadband Gap“ in SEE Rural areas through PPP model), ktorý je financovaný z programu nadnárodnej spolupráce Juhovýchodná Európa. V programe iDEME 2013 je opäť aj OPIS POPOLUDNIE, venované stavu implementácie tohto operačného programu, ale najmä projektom elektronických služieb verejnej správy, ktoré budú ukončené v tomto roku. Zástupcovia 37 miest, ktorým je určená dopytová OPIS výzva „Elektronizácia služieb miest eMestá“, budú môcť prediskutovať prípravu projektov s predstaviteľmi Sprostredkovateľského orgánu OPIS na samostatnom workshope.

Záštitu nad konferenciou prevzalo Ministerstvo financií SR o otvorí ju svojim prejavom štátny tajomník MF SR a digitálny líder SR Peter Pellegrini.

Partnermi iDEME 2013 sú spoločnosti IBM Slovensko, s.r.o., Softec, a.s. a ALISON Slovakia, s.r.o. Sponzormi sú DATALAN, a.s. a CORA GEO, s.r.o. Vystavovať budú firmy eGlu, s.r.o. a GOPAS SR, a.s.

Viac informácií o programe podujatia, o predchádzajúcich ročníkoch konferencie iDEME a formulár na on-line registráciu nájdete na stránke www.ideme.net.

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk. Viac informácií...