ČEZ Slovensko uzavrel minulý rok v červených číslach

BRATISLAVA 7. augusta (WEBNOVINY) – Spoločnosť ČEZ Slovensko, s.r.o., ktorá sa okrem iného zaoberá dodávkou energií, ukončila minulý rok opäť v červených číslach. Firma vlani zaevidovala stratu v objeme 6,5 mil. eur.

Medziročne sa strata alternatívneho dodávateľa energií prehĺbila o viac ako dva milióny eur. Ako vyplýva zo zverejnených údajov, podnik v sledovanom období dosiahol tržby vo výške 344 mil. eur. V medziročnom porovnaní to predstavuje nárast o zhruba 25 %.

Spoločnosť ČEZ Slovensko pôsobí aktívne na slovenskom trhu s dodávkami energií od začiatku minulého roka. Doteraz s odberateľmi, ktorým ponúka dodávky plynu či elektriny, uzavrela viac ako 85 tisíc zmlúv. ČEZ Slovensko je členom českej energetickej skupiny ČEZ, ktorá je lídrom na energetickom trhu v strednej a juhovýchodnej Európe. Česká energetická skupina zabezpečuje dodávky energií pre viac než 9 miliónov zákazníkov v 14 krajinách Európy.

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk. Viac informácií...