Čo by nemalo chýbať na firemnej webstránke

Pokiaľ si netrúfate vytvoriť internetovú stránku sami, zverte sa do rúk odborníkov. V dnešnej dobe existuje mnoho firiem, ktoré sa zaoberajú vytvorením, dizajnom ale aj správou firemných webstránok.

Vzhľadom na rastúcu konkurenciu sa firmy doslova predbiehajú a vytvorenie či dokonca správa webstránky vás bude stáť len niekoľko desiatok eur mesačne.

Niektoré firmy ponúkajú balíčky služieb, ktoré stoja už od 5 € na mesiac. Samozrejme platí – za málo peňazí málo muziky. Ak ste náročnejší, vyjde vás to aj na niekoľko desiatok či stoviek eur mesačne.

Iné firmy si účtujú osobitne poplatky za doménu, webhosting, CMS (content management system) či web design a správu webu.

Všetko závisí od vašich požiadaviek a potrieb, no začiatok by vás mohol stáť do 150 €. Následne rátajte s mesačnými nákladmi za správu vo výške niekoľko desiatok eur.

Čo by na stránke nemalo chýbať a aké hrozby môžu vyplynúť zo zriadenia webstránky sa dozviete v TOMTO ČLÁNKU.

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk. Viac informácií...