DATALAN získal ocenenie Najlepší partner

15.2.2012

BRATISLAVA 16. februára (WBN/PR) – Spoločnosť DATALAN potvrdila svoju pozíciu lídra v oblasti IT ziskom ocenenia Najlepší partner v predaji komerčných produktov a patrí tak medzi najvýznamnejších partnerov svetovej značky Hewlett-Packard.

DATALAN získava prestížne partnerské ocenenia každoročne. Cena The Best HP Partner 2011 for Commercial Products bola spoločnosti udelená na tradičnom podujatí HP Executive Partners Meeting, ktoré sa konalo 9. februára. Ocenenie si z rúk generálneho riaditeľa HP Slovakia Martina Kubalu prevzal obchodný riaditeľ spoločnosti DATALAN Marek Paščák. „DATALAN opäť potvrdil svoje kvality,“ uviedol Marek Paščák. „Ocenenie The Best HP Partner 2011 je dôkazom schopnosti nášho tímu prinášať inovatívne riešenia v spolupráci s medzinárodne pôsobiacimi partnermi a spĺňať aj tie najnáročnejšie zákaznícke kritériá.“ DATALAN ako špičkový poskytovateľ IT riešení a služieb reflektuje na aktuálne technologické trendy a požiadavky zákazníkov, a vďaka odborníkom s dlhoročnými skúsenosťami a znalosťami patrí medzi lídrov na domácom trhu. „Pred rokmi sme sa rozhodli byť výnimoční kvalitou a špičkovými službami – a darí sa nám to,“ dodal Marek Paščák.

DATALAN dlhodobo patrí medzi najlepších HP partnerov, čoho potvrdením je 15 významných partnerských ocenení. Výber najdôležitejších cien posledného obdobia:
– The Best Partner 2010 for Commercial Personal Systems Group Products,
– The Best Partner 2010 for Commercial Imaging & Printing Group Products,
– The Best Partner 2009 for Commercial Personal Systems Group Products,
– The Best Partner 2009 for all products & services,
– The Best Partner 2008 for all products & services,
– The Excellent Partner 2007 for all products & services,
– The Excellent Partner 2006 for all products & services.

DATALAN disponuje štatútom HP GOLD Preferred Partner. Spoločnosť HP si partnerov do programu Preferred Partner vyberá na základe ich skúseností a odborných znalostí tak, aby boli schopní poskytovať služby na najvyššej úrovni.
Spoločnosť DATALAN patrí k najväčším dodávateľom informačných technológií pre súkromný sektor, verejnú správu aj samosprávu. Zákazníkom prináša produkty a služby s vysokou pridanou hodnotou (DATALAN je 8. najväčší dodávateľ podľa pridanej hodnoty na Slovensku podľa hodnotenia TREND TOP v infotechnológiách za rok 2010). Zameriava sa na nadštandardnú kvalitu, profesionálny prístup, ako aj vývoj unikátnych riešení.
„Myslíme o krok vpred a prostredníctvom kvalitných IT služieb prinášame konkurenčnú výhodu aj našim klientom. Už viac ako 20 rokov sme spoľahlivým partnerom, ktorý dokonale pozná informačné technológie a rozumie biznisu a jeho špecifikám,“ informoval Marek Paščák.

O spoločnosti DATALAN, a. s.
Spoločnosť DATALAN pôsobí na slovenskom trhu od roku 1990 a v súčasnosti je popredným poskytovateľom informačných technológií na Slovensku a v okolitých krajinách. Dôkazom toho je ocenenie IT firma roka, 3. miesto v kategórii Firma roka TREND TOP 2010 a najvýznamnejšie partnerské ocenenia medzinárodných IT spoločností. Vďaka skúsenému tímu odborníkov spoločnosť úspešne zrealizovala rozsiahle projekty v oblasti správy dokumentov a informácií, riadenia procesov a spolupráce, optimalizácie IT infraštruktúry, outsourcingu IT a dodávok hardvéru. Prioritou spoločnosti DATALAN je zodpovedné podnikanie a kvalita poskytovaných riešení a služieb, čo potvrdzujú aj európske certifikáty manažérstva kvality ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 a OHSAS 18001:2007.