Dobrá knižnica je online knižnica …

4.10.2012

BRATISLAVA 4. októbra (WBN/PR) – Milujeme vzdelávanie, preto robíme vo vydavateľstve. Milujeme novinky, inovácie, pokrokové riešenia a iné pohľady na veci. Preto pracujeme vo vydavateľstve Verlag Dashöfer. Milujeme hranice, ktoré sa prekračujú, pretože sa hľadajú cesty presahujúce dnešok a hľadiace do budúcnosti. Preto sa realizujeme na edukačnej pôde viac než 15 rokov.

Klasické tlačené knihy vytláčajú e-booky, dlhé hodiny strávené na seminároch a konferenciách strieda e-learning. Stačí si vybrať z online kurzov či online seminárov. Zatuchnuté a spomalené služby klasických knižníc nahradili tie online …
Vstúpte do virtuálneho sveta myšlienok, ktoré spolu súvisia, vzájomne sa dopĺňajú, podporujú cieľ – vytvoriť a sprístupniť Vám miesto združujúce odborníkov, tvorcov legislatívy, priekopníkov v užitočných radách a množstvo príkladov z reálnej praxe a nášho každodenného profesionálneho života.

Online knižnice rovnajú sa plateným portálom. Ich obsah je tvorený s rovnakou zodpovednosťou, akú máte Vy voči verejným inštitúciám, obchodným partnerom či zamestnanom. Za ich obsahom si stojíme a garantujeme ich správnosť a aktuálnosť. Svedčia o tom mená autorov, ktoré v nás vyvolávajú obdiv, autoritu a rešpekt.
Presvedčte sa sami a vyberte si!
Vstúpte tu.

Prajeme všetko dobré

Team vydavateľstva Verlag Dashöfer