Dynamic Relations 2000 získala cenu EMEA SABRE AWARDS

BRATISLAVA 1. júna (WBN/PR) – Prvou slovenskou PR agentúrou, ktorá získala cenu EMEA SABRE AWARDS je Dynamic Relations 2000. Agentúra zvíťazila v najprestížnejšom bloku Diamond v kategórii Reputation Management s projektom „Less Bank More Life“ pre Zuno Banku. Na slávnostnom evente v Bruseli si prestížnu cenu prevzali Managing Director Karol Wolf a Managing Partner Silvia Kušnírová.

„V obkolesení omnoho väčších a silnejších PR agentúr bolo pre nás oznámenie nášho víťazstva, naozaj veľkým prekvapením, lepšie povedané šokom. Sme veľmi šťastní a aj veľmi pyšní. A vnímame to aj ako úspech celej slovenskej PR branže“, povedala Silvia Kušnírová, ktorá riadila projekt s dvoma account managermi Nikolou Jančovičovou a Ľubicou Škorvanekovou.

„Vedel som, že náš projekt má potenciál vyhrať, ale nepredpokladal som to. Dynamic je predsa len malá, nezávislá agentúra bez podpory veľkej medzinárodnej siete a takéto víťazstvá sú skôr výnimkami, ktoré potvrdzujú pravidlo. Ale byť výnimkou je v tomto prípade príjemné“, dodal Karol Wolf.

Agentúra DynamicRelations 2000 je dnes najúspešnejšou slovenskou PR agentúrou na zahraničných fórach. Už minulý rok sa tiež ako historicky prvá zo Slovenska dostala s projektom Krízovej komunikácie pri záchrane III. piliera až na short list celosvetovej súťaže GLOBAL SABRE AWARDS.

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk. Viac informácií...