Firma McCain získala ocenenie Superbrands Slovensko 2013

BRATISLAVA 26. februára (WBN/PR) – Slovenskí spotrebitelia a nezávislí uznávaní experti zvolili spoločnosť McCain za národný Superbrand 2013. Ocenenie pritom získajú firmy, ktoré môžu slúžiť ako príklad pre ostatné spoločnosti so snahou rozvíjať a zlepšovať tvorenie imidžu svojej značky. McCain vyhral v kategórii mrazené výrobky so zacielením na mrazené zemiakové výrobky.

Pri výbere Superbrandov rozhodovali samotní spotrebitelia prostredníctvom prieskumu spoločnosti GfK Slovakia na celoštátnej reprezentatívnej vzorke 1000 respondentov a takisto 15 členná odborná porota pozostávajúca z uznávaných odborníkov z oblasti komunikácie, médií, PR či marketingu.

„Titul Superbrands môžu získať značky, ktoré majú vo svojej oblasti výbornú povesť a ktoré zákazníci spájajú s hodnotami a pozitívnymi emóciami,“ vysvetľuje hodnotu ocenenia zástupca Superbrands pre Slovenskú republiku András Wiszkidenszky. Okrem tohto aspektu sa pri hodnotení zohľadňovali aj povesť, sila a reputácia značky a lojalita jej spotrebiteľov.

„Víťazstvo v tomto projekte nás veľmi teší. Je to pozitívna spätná väzba nielen na kvalitu našich mrazených zemiakových výrobkov, ale aj na hodnotu samotnej značky, ktorú na Slovensku vytvárame už šestnásť rokov,“ hovorí Mária Kakašová, Country Manager McCain na Slovensku.

Medzinárodný program Superbrands vyvinuli vo Veľkej Británii marketingoví a komunikační odborníci v roku 1995. Dnes je uznávaný v 88 krajinách sveta, okrem iných aj na Slovensku. „Všetkých víťazov Superbrands Slovensko 2013 verejnosti slávnostne predstavíme až po gala večeri naplánovanom na 5. september toho roku,“ hovorí Kristína Ribanszká, Country Manager Slovakia Superbrands CEE.

Vedeli ste, že:
• 1.2.3 Hranolky vlnky od McCain v sebe obsahujú 95 % zemiakov?
• Z 1 300 odrôd zemiakov v Európe používa McCain približne 13 najlepších?
• Z veľkých zemiakov sa vyrábajú hranolčeky a z menších zemiakové špeciality, napríklad Crunchy Wedges?

Možno nie.
A to sú len tri tajomstvá hranolčekov McCain.

V prvom čísle nášho ONLINE ČASOPISU na www.mccain.sk odhalíte aj naše ďalšie tajomstvá. Pestovatelia a špecialisti na zemiaky vám povedia všetko o hranolčekoch McCain.

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk. Viac informácií...