Hotely Kempinski patria medzi slovenskú špičku

23.2.2012

BRATISLAVA 23. februára (WEBNOVINY) – Kempinski hotely v Bratislave a vo Vysokých Tatrách obhájili prvenstvo v rebríčku TREND top reštaurácie a hotely 2012.

Kempinski Hotel River Park a Grand Hotel Kempinski High Tatras sa umiestnili na prvých dvoch priečkach prestížneho nezávislého rebríčka TREND top reštaurácie a hotely 2012.
Bratislavský Kempinski Hotel River Park je na prvej priečke a nasleduje ho tatranský hotel siete Kempinski, ktorý sa ocitá na vrchole rebríčka najlepších slovenských hotelov už po tretíkrát. Tohto roku hodnotitelia bedekra posudzovali spolu 190 reštaurácií a 165 hotelov. Výborné hodnotenie získal aj someliér Kempinski Hotela River Park v Bratislave Rastislav Šuták, ktorý sa drží na čele rebríčka someliérov už druhú sezónu. Štyri a pol hviezdičky z piatich možných dostala aj reštaurácia River Bank v Kempinski Hoteli River Park. Toto hodnotenie ju radí medzi špičku slovenských reštaurácií.

Najdôležitejším kritériom pre posudzovanie bola kvalita poskytovaného servisu. „Značka Kempinski je sama o sebe synonymom kvality, je pre nás samozrejmosťou poskytovať služby na špičkovej úrovni. Napriek tomu nás ocenenia, ktoré opakovane získavame od nezávislých hodnotiteľov, veľmi tešia a sú vynikajúcou spätnou väzbou aj pre našich zamestnancov,“ hovorí Gerald Haberhauer, riaditeľ najlepšie hodnoteného slovenského hotela- Kempinski Hotela River Park.