JABLOTRON predstaví na Conecu alarm s revolučným ovládaním

BRATISLAVA 19. marca (WBN/PR) – Jablotron, známy producent zabezpečovacej techniky a výrobca svojho času „najväčšieho mobilu na svete“, prichádza na veľtrh Coneco 2012 predstaviť širokej verejnosti svoju dlho pripravovanú novinku.

„Vypočuli sme požiadavky trhu na flexibilný systém, ktorý by zabezpečil firmy a ďalšie komerčné priestory rovnako ako domy, byty, chaty alebo iné rezidenčné objekty a zostal pritom prehľadný a ľahko ovládateľný pre užívateľov,“ popisuje riaditeľ holdingu Jablotron Dalibor Dědek jeden z prvých impulzov vedúcich k vývoju nového produktu. Tieto zdanlivo nezlučiteľné požiadavky boli uspokojené revolučným patentovaným systémom ovládania, pochádzajúcim z vývojárskej dielne Jablotronu. Nové na tomto alarme nie je len ovládanie, ale celá jeho architektúra. Rozsah komponentov, variabilita počtu periférií, zbernicové usporiadanie, nový bezdrôtový dynamický protokol, možnosti komunikácie vzdialeného servisného aj užívateľského prístupu z neho robia nadčasové riešenie elektronického zabezpečenia.

Okrem technických predností má nový alarm taktiež atraktívny a nadčasový vzhľad, ktorého autormi sú špičkoví európski dizajnéri. „Novinka vzbudila veľký záujem v zahraničí medzi odbornou aj laickou verejnosťou, a tak veríme, že sa nám otvára ďalší priestor pre rast aj na slovenskom trhu,“ konštatuje Miroslav Dérik, riaditeľ spoločnosti JABLOTRON Slovakia, patriacej do skupiny holdingu Jablotron, ktorému sa darí celosvetovo presadzovať na trhu zabezpečovacej techniky už viac ako 20 rokov.

S novým alarmom a jeho prvkami sa budú môcť návštevníci zoznámiť v dňoch 27.3.-31.3.2012 na výstavisku Incheby, v interaktívnej expozícií v hale B2 (stánok č. 103), kde budú naživo predvádzané funkcie systému a na všetky otázky budú odpovedať odborníci z Jablotronu.

www.jablotron.sk

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk. Viac informácií...