Janko Koleník Vás pozýva na deň otvorených dverí

23.4.2012

BRATISLAVA 23. apríla (WBN/PR) – 26.apríla od 15,00 do 19,00 na Černyševského 46 si máte možnosť vychutnať jedinečný výhľad na bratislavský hrad. Vyberte si svoj nový byt – parkovacie miesto a pivnica zdarma! Už dávno sa posunuli hranice Starého mesta za rieku Dunaj. Zaslúžilo sa o to obchodné centrum Aupark. Sad Janka Kráľa zase poskytuje Bratislavčanom oázu zelene a oddychu. Práve preto bytový projekt Tatra City s jedinečným umiestnením v prvej línii bratislavskej Petržalky, ktoré garantuje unikátny výhľad na hrad, patrí v Bratislave k projektom, ktoré môžeme neskromne nazvať Oknom do mesta. Reprezentuje mestské bývanie, ktoré spĺňa všetky atribúty bývania pre moderných ľudí.

Nájdete tu priamo v obchodnej pasáži kaviareň, pub, vínotéku, kozmetiku, Fresh garden (šaláty, bagety), reštauráciu, cukráreň, cestovnú kanceláriu a pobočku Tatra banky. Nablízku sú športoviská, nákupné centrá (Aupark 5 min peši, Eurovea 10 min peši), Billa, TPD, zdravotné stredisko, školy, škôlky…
Predajca sa rozhodol využiť zatiaľ ojedinelý a originálny spôsob pozvánky na deň otvorených dverí – natočil video, ktoré má milý príbeh a zároveň poskytne divákom virtuálnu obhliadku – predstaví nevtieravou formou bývanie v tomto bytovom komplexe.

Nájdete tu byty v rôznej výmere – v štruktúre od štartovacích bytov pre mladé rodiny až po priestranné štvorizbové byty s výmerou až do 120 m2. Príďte sa pozrieť a vyberte si svoj nový byt. Vo štvrtok 26. Apríla tu vítajú záujemcov v čase od 15,00 do 19,00 na Černyševského ulici 46 (vchod z nákupnej pasáže – pri bankomate) a ukážu Vám vzorové vyhotovenie bytov. V prípade záujmu o individuálne obhliadky volajte 0902 893 304.

Viac informácii nájdete na www.tatracity.sk a www.cityagent.sk.