J&T REAL ESTATE developerom roka 2013

BRATISLAVA 23. mája (WBN/PR) – Spoločnosť J&T REAL ESTATE získala ocenenie ASB Developer roka 2013. Víťaza určila odborná porota pozostávajúca z osobností slovenského stavebníctva, architektúry, zástupcov štátnej správy a samosprávy, ako aj z predstaviteľov odborných združení a komôr. Počet subjektov, ktoré sa zapojili do hodnotenia v projekte ASB GALA a vyjadrili svoj názor, sa blíži tento rok k počtu 100.

ASB GALA
ASB GALA večer je prestížne podujatie, ktorého cieľom je oceniť osobnosti a firmy pôsobiace v oblasti architektúry a stavebníctva a jeho poslaním je zároveň aj poukázať na aktuálne dianie v tejto oblasti. Siedmy ročník slávnostného odovzdávania ocenení organizoval časopis ASB v spolupráci s týždenníkom TREND.

J&T REAL ESTATE
J&T REAL ESTATE vstúpila na trh v roku 1996 a dnes je lídrom realitného trhu na Slovensku. Vďaka rozsahu a kvalite zrealizovaných projektov vo všetkých segmentoch realitného trhu patrí zároveň medzi najvýznamnejších developerov v strednej Európe. V portfóliu J&T REAL ESTATE figuruje realizácia kancelárskych, rezidenčných, priemyslových a hotelových projektov. Pracuje taktiež pre klientov v rámci rozvoja cestovného ruchu, vrátane developmentu lyžiarskych areálov vo Vysokých a Nízkych Tatrách. Svoje developerské aktivity rozvíja aj na východoeurópskych realitných trhoch, najmä v Moskve. Vlajkovou loďou developera na Slovensku je multifunkčný projekt River Park. V súčasnosti realizuje J&T REAL ESTATE úspešný projekt dvoch obytných veží Panorama City v centre Bratislavy a výstavbu administratívneho komplexu Westend Gate na bratislavskej Patrónke. Viac informácií o J&T REAL ESTATE nájdete na stránke www.jtre.sk.

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk. Viac informácií...