J&T Real Estate pomôže so sprevádzkovaním kúpaliska

BRATISLAVA 9. júla (WBN/PR) – Revitalizácia kúpaliska bude zahŕňať vyspravenie prasklín a lamináciu bazéna, jeho nový náter a výmenu rozvodov v bazénovej šachte. Súčasťou prác bude aj oprava sociálnych zariadení na kúpalisku teda čistenie kanalizačnej siete, revíziu elektroinštalácie a novú malovku.

„Opravy by mali trvať do štvrtka 18. júla a oficiálne otvorenie kúpaliska závisí od vyjadrenia hygienikov. Som rada, že sa nám podarilo kúpalisko sprístupniť a Staromešťania a návštevníci ho začnú už čoskoro opäť využívať na trávenie voľných chvíľ,“ povedala starostka Tatiana Rosová.

„V rámci projektu J&T Real Estate Pre Bratislavu sme v minulosti zrevitalizovali zastávku na Zochovej ulici ako aj podchod pod Staromestkou ulicou. V podobných aktivitách plánujeme pokračovať aj naďalej,“ informuje hovorkyňa developerskej spoločnosti Katarína Krajňáková.

J&T REAL ESTATE, a. s.
Dominuje realitnému trhu nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike a Rusku, čím sa zaraďuje medzi najvýznamnejších developerov v strednej Európe. Prioritou spoločnosti je realizácia kancelárskych, rezidenčných, priemyselných či hotelových projektov.

Spoločnosť J&T REAL ESTATE patrí s viac ako sedemnástimi rokmi skúseností medzi lídrov v oblasti realitného developmentu na Slovensku. Vďaka rozsahu a kvalite realizovaných projektov naprieč všetkými segmentmi realitného trhu si zároveň vybudovala pevnú pozíciu v konkurencii najvýznamnejších developerov v strednej Európe. Portfólio aktivít J&T REAL ESTATE zahŕňa realizáciu kancelárskych, rezidenčných, hotelových, ale aj priemyselných projektov. Medzi významné skúsenosti patria tiež zákazky v rámci rozvoja cestovného ruchu vrátane výstavby lyžiarskych areálov.

Svoje pole pôsobnosti rozvíja J&T REAL ESTATE aj na východoeurópskych realitných trhoch, a to najmä v Ruskej federácii. Pobočky spoločnosti sú aktívne v Bratislave, Prahe a Moskve.

Najvýznamnejšie projekty J&T Real Estate:
River Park, Bratislava, Slovenská republika
Kadashevskaya Naberezhnaya, Moskva, Ruská federácia
Rezidencie Karloveské Rameno, Bratislava, Slovenská republika
Zelené Terasy Devín, Bratislava, Slovenská republika
Rezidencie Jeseniova I, II, Praha, Česká republika
Rezidencie Kampa, Praha, Česká republika
Westend Square, Bratislava, Slovenská republika
Prosek Point, Praha, Česká republika
Grandhotel Kempinski High Tatras, Štrbské pleso, Slovenská republika
Kempinski Hotel River Park, Bratislava, Slovenská republika
Hotel Baltchug Kempinski Moscow, Moskva, Ruská federácia
Logistický park PSA Peugeot Citroën, Trnava, Slovenská republika
Logistický park Volkswagen DNV, Bratislava, Slovenská republika

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk. Viac informácií...