Kaufland získal ocenenie Zodpovedný predajca

BRATISLAVA 30. októbra (WBN/PR) – Projekt „Na veku záleží“ možno nazvať priekopníkom medzi projektmi spoločenskej zodpovednosti. Za 15 rokov svojej existencie vyškolil už viac ako 150 tisíc predajcov tabakových výrobkov, medzi nimi aj zamestnancov spoločnosti Kaufland, ktorá je partnerom projektu už niekoľko rokov. Potvrdením toho, že toto partnerstvo je prospešné pre obe strany sú aj výsledky kontrol SOI a ocenenie, ktoré Kaufland získal na včerajšom vyhodnotení projektu.

Ocenenie „Zodpovedný predajca“ spoločnosti Kaufland udelil gestor projektu, Zväz obchodu a cestovného ruchu, za aktívny prístup k rozvoju a napredovaniu projektu „Na veku záleží.

Ocenenie prevzal hovorca spoločnosti pán Martin Gärtner, ktorý uviedol, že cena je zároveň ocenením všetkých zamestnancov v predajniach, ktorým sa aj vďaka tomuto projektu a školiacim pomôckam, ktoré hravou formou vysvetľujú problematiku predaja tabakových výrobkov darí zamedziť predaju tabakových výrobkov neplnoletým.

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk. Viac informácií...