Kedy využiť koučing vo firme?

BRATISLAVA 5. marca (WEBNOVINY) – Asi poznáte situácie, kedy sa vám zdá, že vaši podriadení hovoria „rečou iného kmeňa“.

Opakovane im zadávate úlohy, musíte ich večne kontrolovať alebo upozorňovať na nedostatky, termíny, chyby…. Mnohokrát to dopadne tak, že musíte vyvíjať na nich nepríjemný tlak.

Často úlohu splníte za nich, aby to spĺňalo vaše požiadavky alebo bol termín splnený na čas. Manažéra to stojí množstvo energie a dostáva sa pod časový tlak a stres.

V takomto prípade je nápomocné pozrieť sa spolu s koučom na to, akým spôsobom delegujete, či posúvate informácie smerom k podriadeným, či je to možná príčina nedorozumení a čo by sa dalo zlepšiť, rozvinúť, alebo jednoducho urobiť celkom inak.

Viac o koučingu sa dozviete v tomto článku.

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk. Viac informácií...