Home

Nachádzate sa tu

Lucia Kianicová

 

Autorka je manažér pre sociálne siete. Na portáli Poistenie.sk má na starosti hlavne správu Facebooku a cestovné poistenie.

Lucia Kianicová Lucia Kianicová
Škaredá Betty

Kto by si dnes nepamätal mladú dievčinu v okuliaroch s dvoma vrkočmi, vyškerenú od ucha k uchu, so strojčekom na zuby? Američanka s rodným menom America Ferrera,  hviezdička, ktorá stvárnila postavu Betty v seriáli Škaredá Betty, nelenila a nechala si poistiť svoj svetoznámy úsmev na 10 miliónov dolárov. 

Edward VII, pohár na pamiatku korunovácie

Potom, čo Británia privítala nového kráľovského potomka, pozreli sme sa do archívov jednej z najväčších zaisťovní – Lloyd´s, kde sme odhalili aj také  poistné zmluvy, ktoré boli spojené s  jej Veličenstvom  - kráľovnou Viktóriou, zamerané proti jej ťarchavosti v prípade dvojičiek. 

Poistenie psa

Čas dovoleniek je pred nami a vy uvažujete, že vezmete so sebou aj svojho domáceho miláčika?  Čoraz viac ľudí si nevie predstaviť dovolenku bez svojho psíka alebo mačky. Naši plnohodnotní členovia rodiny si vychutnávajú cesty za hranice oveľa častejšie ako  v minulosti.

Zaplavená cesta

V poslednom roku ako by sa s kalamitami vrece roztrhlo. Počet poistných udalostí, ktorými ľudia alarmujú poisťovne, neustále stúpa. Povodne a záplavy sa v niektorých oblastiach Slovenska stávajú strašiakom. Kto je za tieto škody zodpovedný? Aká je úloha štátu, župy alebo obce? Ako môžeme predchádzať zničeniu svojho majetku?

Enterprise vo vesmíre

Dotknúť sa hviezd, vidieť planétu Zem z oveľa väčšej diaľky ako len z vtáčej perspektívy, už nie je možnosťou len „vyvolených“ astronautov. Už čoskoro sa vesmírny priestor otvorí každému z nás. Avšak zlaté pravidlo, že nič nie je zadarmo, platí aj vo vesmíre.