Mať celú domácnosť u jedného operátora sa oplatí

7.10.2013

BRATISLAVA 7. októbra (WBN/PR) – Spravte si jesenné upratovanie nielen doma či na záhrade, ale aj v telekomunikačných službách. Vyberte si jednoduché riešenie, ktoré prináša nový program Orange pre rodinu, s ktorým už nemusíte premýšľať nad tým, ktorý operátor poskytuje najlepšie ceny na volania, internet a od ktorého poskytovateľa si vziať televíziu. V Orangei môžete získať všetky služby do vašej domácnosti spolu tak, že ušetríte za služby Orangeu pätinu nákladov.

Ušetríte 20 %
Orange ako jediný z operátorov prináša svojim zákazníkom výhody z prepojenia všetkých služieb pre domácnosti, a to vďaka novému programu výhod Orange pre rodinu. Ten spája vybrané mobilné služby a služby pre domácnosť, a preto ich môžete využívať ešte výhodnejšie. K akémukoľvek Ideálnemu paušálu s viazanosťou na 24 mesiacov aspoň za 10 € mesačne totiž teraz dostanete exkluzívnu zľavu až 20% na všetky ďalšie telekomunikačné služby Orangeu do vašej domácnosti viazané na 24 mesiacov. To znamená, že ďalšie vybrané paušály, mobilný, DSL aj optický internet a samozrejme digitálnu televíziu od Orangeu môže mať vaša rodina o pätinu lacnejšie.

S programom Orange pre rodinu získate 20% zľavu na tieto služby viazané na 15, resp. 24 mesiacov:
Mobilný Orange Internet
Internet na Doma DSL
Internet cez optiku (FiberNet)
Orange TV cez optiku (FiberTV)
Orange TV cez internet (TV Extra)
Orange TV cez internet a satelit (SatTV Extra)
Ideálne paušály pre ostatných členov rodiny, ak ste už využili program Orange pre rodinu

Mať celú rodinu pohromade sa oplatí
Mať všetko pohromade je pre celú rodinu to najlepšie. S programom Orange pre rodinu za paušály, internet aj televíziu nielenže ušetríte, ale budete mať aj všetko prehľadnejšie. Už nemusíte sledovať rôzne fakturačné obdobia, pretože vás v schránke neprekvapia faktúry od viacerých dodávateľov. S Orangeom môžete mať všetky telekomunikačné služby tohto operátora pre domácnosť spolu, lacnejšie a prehľadnejšie.

Ušetriť je jednoduché
Orange je operátor, s ktorým môžete ušetriť, ak si od neho spolu s paušálmi vezmete aj ďalšie služby do domácnosti. Zľavy získate ku ktorémukoľvek Ideálnemu paušálu viazanému na 24 mesiacov. K nemu si môžete vybrať jednu, aj viacero služieb do domácnosti . Na každú z nich získate vďaka programu Orange pre rodinu jednu zľavu 20 %. S paušálom Sova bude platiť 6 mesiacov, s Delfínom 9, s Kengurou 12 a až 18 mesiacov s paušálom Panter. Ak ste už využili program Orange pre rodinu, zľavu 20 % na všetky ďalšie Ideálne paušál do rodiny budete mať na celú dobu ich viazanosti, teda hoci aj 2 roky.

Špeciálny tip

Kombinujte zľavy!
Zľavu z programu Orange pre rodinu môžete kombinovať aj s ďalšími zľavami. Ak napríklad nepotrebujete nový mobilný telefón a zaviažete sa len na 15 mesiacov, tak automaticky platíte o 10% menej za Ideálny paušál. Ak si takýto paušál aktivujete pre nového člena rodiny, tak navyše získate aj zľavu 20%.

www.orange.sk