Návšteva čínskej obchodnej delegácie v tlačiarni NAVIGRAF

28.11.2012

BRATISLAVA 28. novembra (WBN/PR) – Po stretnutiach na Ministerstve pôdohospodárstva a dopravy, pokračoval ich program návštevou viacerých slovenských podnikov a prevádzok, ktoré svojou kvalitou môžu manažérov inšpirovať pre investovanie a spoluprácu.

Jednou z takýchto firiem sa stala tlačiareň NAVIGRAF spol. s r.o. vo Vozokanoch, ktorej majiteľka a konateľka Natália Bugyi Vicsápiová je verejnosti známa ako Podnikateľka roka 2010 a Slovenka roka 2012.

Tlačiareň NAVIGRAF vznikla v roku 2004 a do dnešného dňa sa vypracovala na jednu z najúspešnejších tlačiarní na Slovensku. Od svojho začiatku sa špecializovala na komplexné tlačiarenské a polygrafické služby, grafické spracovanie podkladov, knihárske spracovanie a distribúciu produktov. Vďaka moderným výkonným tlačiarenským zariadeniam, do ktorých tlačiareň investovala napriek kríze, sa posunula na špičku polygrafického trhu na Slovensku a v Maďarsku a od roku 2010 dokázala strojnásobiť svoju produkciu a znásobiť zisk.

Natália Bugyi Vicsápiová sa okrem vedenia svojho podniku angažuje aj ako viceprezidentka Top centra podnikateliek, je známa svojou lektorskou činnosťou a vo všeobecnosti je považovaná za inšpiratívnu predstaviteľku mladej podnikateľskej vrstvy u nás.

Čínska delegácia si vo Vozokanoch prezrela celý strojový park tlačiarne, zoznámila sa s logistikou výroby i distribúcie a majiteľka odprezentovala jej ďalšiu stratégiu rastu a obchodu, ktorá reaguje na najnovšie trendy v oblasti polygrafie a polygrafických služieb.