NDS pripravuje súťaže na dokumentácie pre R4

BRATISLAVA 5. februára (WEBNOVINY) – Vypracovanie dokumentácie stavebného zámeru a dokumentácie na územné rozhodnutie pre stavbu úseku rýchlostnej cesty R4 Svidník – Lomné môže stáť predbežne 1,28 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty.

Dodanie týchto dokumentácií v prípade výstavby úseku R4 Lomné – Hanušovce nad Topľou môže vyjsť na 1,94 mil. eur a pre úsek R4 Hanušovce nad Topľou – Kapušany 1,28 mil. eur bez dane.

Národná diaľničná spoločnosť (NDS), a.s. plánuje vyhlásiť verejné súťaže na dodanie dokumentácií pre výstavbu uvedených úsekov R4.

NDS vznikla 1. februára 2005 na základe zákona. Jej 100-percentným vlastníkom je štát, v mene ktorého koná Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR. Spoločnosť eviduje základné imanie takmer 3,145 mld. eur. K hlavným činnostiam spoločnosti patrí prevádzka, opravy, údržba a výstavba diaľnic a rýchlostných ciest.

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk. Viac informácií...