Neodolateľné leto s Prvou stavebnou sporiteľňou

16.7.2012

BRATISLAVA 16. júla (WBN/PR) – Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., ponúka úplne novú alternatívu sporenia. Uzatvorte si zmluvu o stavebnom sporení v novej tarife do konca tohto roka a určite ušetríte. Poplatok za uzatvorenie zmluvy je totiž iba 20 eur. Do konca júna sporiteľ vo všetkých tarifách platil 0,9 % z cieľovej sumy. Klienti PSS, a. s., uzatvárajú najčastejšie zmluvu na sumu 15 tisíc eur. Poplatok by tak doteraz bol 135 eur. V novej tarife sa dá ušetriť až 115 eur. Výška cieľovej sumy nie je vôbec rozhodujúca, za každých okolností pri uzatváraní zmluvy zaplatíte oveľa menej a čím vyššiu cieľovú sumu zvolíte, tým viac ušetríte na poplatku.

Všetky výhody zostali
Zmluvy o stavebnom sporení v novej tarife majú všetky výhody, ktoré platili aj doteraz. Okrem akciového poplatku vás čaká štátna prémia, ktorá je v tomto roku 10 % z vkladov, maximálne 66,39 eur. Keď sporíte, váš úrok sa nemení, zostáva stabilný počas celej doby. Máte tiež nárok na výhodný stavebný úver a pri ňom vám PSS, a. s., rovnako garantuje nemennosť úrokovej sadzby. Výhodné sporenie s výnimočným akciovým poplatkom môžete uzatvoriť aj pre vaše dieťa hneď po narodení. A tiež získava zdarma aj extra istotu. V prípade úmrtia jedného z rodičov PSS, a. s., dosporí za nich až do polovice cieľovej sumy, maximálne do 10 000 eur.

20 výhier po 1 000 eur
Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., je na trhu už 20 rokov. Poďte oslavovať s nami. Okrem 20-eurového akciového poplatku máme aj ďalší darček. Ak si od 1. júla do 31. augusta tohto roka uzatvoríte zmluvu o stavebnom sporení v PSS, a. s., v ľubovoľnej tarife, môžete byť obdarovaní. Spomedzi vás vyžrebujeme 20 šťastlivcov, ktorí dostanú darček – 1 000 eur. Túto sumu vám pripíšeme na účet stavebného sporenia.

Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., vznikla v roku 1992. Jej akcionármi sú významné európske bankové inštitúcie – BausparkasseSchwäbischHall AG, Nemecká spolková republika, RaiffeisenBausparkassen Holding G.m.b.H., Wien, Rakúska republika, ErsteGroup Bank AG, Wien, Rakúska republika a Slovenská sporiteľňa, a. s., Bratislava, Slovenská republika. Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., je už 20 rokov jednotkou na trhu stavebného sporenia. Viac ako 2 milióny občanov Slovenska uzatvorili v Prvej stavebnej sporiteľni, a. s., vyše 3 milióny zmlúv o stavebnom sporení. Zmluvu môžete uzatvoriť na celom Slovensku. Navštívte ktorúkoľvek kanceláriu obchodných zástupcov Prvej stavebnej sporiteľne, a. s. Kontakty aj podrobnejšie informácie nájdete na www.pss.sk.