Orange zlacňuje volania vo svete o viac ako 80%

11.7.2012

BRATISLAVA 11. júla (WBN/PR) – Volania a posielanie SMS správ v Európe za 12 centov a vo vybraných krajinách sveta za 50 centov za minútu, resp SMS prináša nová roamingová ponuka Môj svet, ktorá je platná od 11. júla 2012. Okrem zvýhodnenej komunikácie v zahraničí s balíkom Môj svet zákazníci automaticky získajú aj benefit navyše – cestovné poistenie, ktoré je súčasťou tejto služby.

Roamingovou ponukou Môj svet kompletizuje Orange svoje portfólio služieb, vďaka ktorým si zákazníci môžu užívať zvýhodnenú komunikáciu v zahraničí. S novou službou Môj Svet za mesačný poplatok 4,99 eur ich minúta odchádzajúceho aj prichádzajúceho hovoru v celej Európskej únii, Nórsku, Lichtenštajnsku, Švajčiarsku a na Islande stojí len 12 centov a vo vybraných krajinách sveta 50 centov. Zákazníci tak ušetria viac ako 80 % oproti doteraz platným cenníkovým cenám pri volaniach zo zahraničia na Slovensko. Rovnako výhodné je aj posielanie SMS správ v zahraničí, už od 12, resp. 50 centov za SMS.

Môj svet
 Odchádzajúce a prichádzajúce hovory   EU, Nórsko, Island, Lichtenštajnsko, Švajčiarsko 12 centov/ min. Vybrané krajiny sveta, ako napríklad Chorvátsko, Turecko, USA, Kanada  50 centov/min.Odoslanie SMS správy EU, Nórsko, Island, Lichtenštajnsko, Švajčiarsko12 centov/ SMSOstatné krajiny sveta50 centov/SMSMesačný poplatok 4,99 eur
Pri účtovaní hovorov v roamingu sa uplatňuje sekundová tarifikácia po prvej minúte

Zoznam vybraných krajín, kde platí ponuka Môj Svet: Chorvátsko, Čierna Hora, Srbsko, Rusko, Ukrajina, Bielorusko, Moldavsko, Turecko, Macedónsko, Kanada, Karibik, Dominikánska republika, Trinidad a Tobago, Spojene Arabské Emiráty, Izrael, Hong Kong, Čína, Austrália a externé územia, Austrália, Thajsko, Nový Zéland, Egypt, Kanada, Juhoafrická republika, Panama, Brazília, Guyana, Jordánsko, Senegal, Mali, Guinea, Pobrežie Slonoviny, Kamerun, Rovníková Guinea, Guinea-Bissau, Keňa, Uganda, Madagaskar, Botswana, USA, Anguilla, Antigua and Barbuda, Barbados,Britské Panenské ostrovy, Kajmanské ostrovy, Dominika, Grenada, Montserrat, Svätý Krištof a Nevis, Sv.Lucia, Sv.Vincent a Grenadiny, ostrovy Turks and Caicos, Antily, Jamajka, Portoriko, Surinam, Stredná Afrika, Niger.

Ako benefit navyše zákazníci k službe automaticky získajú aj cestovné poistenie zahraničných ciest od Poisťovne Generali Slovensko, ktoré platí vo všetkých krajinách, ktoré sú obsahom roamingovej ponuky s poistným krytím do výšky 40 000 €.

Aktivácia služby Môj svet je možná zaslaním SMS správy v tvare ANO na číslo 6155, zavolaním na Zákaznícku linku 905 alebo na predajnom mieste.

Zároveň, od 11. júla 2012 pridáva Orange cestovné poistenie od Poisťovne Generali Slovensko s poistným krytím do výšky 40 000 € aj k už existujúcim službám Európa dáta a Svet dáta, vďaka ktorým môžu zákazníci v roamingu prenášať dáta už od 9 centov/MB.