Osobnosťou personálneho manažmentu je Door Plantenga

2.10.2012

BRATISLAVA 2. októbra (WBN/PR) – Osobnosťou personálneho manažmentu na Slovensku za rok 2012 sa minulý týždeň stala generálna riaditeľka spoločnosti HEINEKEN Slovensko Door Plantega. Ocenenie HR Gold – Slovenskú cenu za riadenie a rozvoj ľudských zdrojov si prevzala na prestížnej Trend konferencii Personálny manažment 2012.

Slovenská cena za riadenie a rozvoj ľudských zdrojov sa odovzdáva od roku 1998. Súťažné návrhy každý rok posudzuje odborná porota zložená z HR manažérov a laureátov Ceny z predošlých ročníkov.

Generálna riaditeľka spoločnosti HEINEKEN Slovensko Door Plantega na konferencii s názvom Personálny manažment, na ktorej za zúčastňujú najvýznamnejšie osobnosti v oblasti riadenia a rozvoja ľudských zdrojov, prezentovala prístup vedenia spoločnosti k riadeniu, ako aj úlohu, akú zohráva jasne stanovená Misia, Vízia a Hodnoty spoločnosti pri správnom nastavení smerovania firmy.

Odborná porota udelila HR Gold Dooor Plantege za jej „inšpiratívny leadership, ktorý uplatňuje pri transformáciách organizácií na kvalitatívne vyššiu úroveň zvyšovaním angažovanosti a motivovanosti spolupracovníkov prostredníctvom každodenného žitia firemných hodnôt v súlade s víziou a stratégiou organizácie.“