PANORAMA CITY láme rekordy v predaji bytov

BRATISLAVA 29. mája (WBN/PR) – Od marcového spustenia predaja najvyšších obytných veží na Slovensku, našlo svojho majiteľa 306 bytov a 337 parkovacích miest. V priebehu necelých troch mesiacov sa predalo viac ako 50% bytov v projekte.

„Sme radi, že sme ponúkli ľuďom byty, o ktoré je záujem. Za úspechom PANORAMA CITY vidíme najmä vyváženosť piatich aspektov, ktorými sú výborná poloha v centre Bratislavy, praktické a funkčné dispozície, zaujímavé výhľady, dobrá cena a ústretové platobné podmienky. Klienti oceňujú aj kvalitné štandardné vybavenie bytu, tapety a koberce v spoločných priestoroch a benefity ako je napríklad celosezónny skipass do najlepších lyžiarskych stredísk na Slovensku,“ konštatuje Katarína Krajňáková, hovorkyňa J&T REAL ESTATE.

Z hľadiska záujmu o konkrétnu vežu sú preferencie klientov vyrovnané. Najväčší záujem je stále o dvojizbové byty, ktorých sa predalo 139 a trojizbové, ktoré uprednostnilo 105 kupujúcich. Jednoizbové a štvorizbové byty zvolilo 30 respektíve 32 klientov. Z hľadiska počtu izieb záujem kupujúcich zodpovedá očakávaniam developera a nastaveniam projektu.

„Do začiatku výstavby, teda ešte mesiac, majú záujemcovia o bývanie v PANORAMA CITY možnosť získať byty za výhodnejšie ceny. Stavať začíname v júli. Najvyššie obytné veže na Slovensku budú založené na takmer 500 pilótach, ktoré siahajú až do hĺbky 24 metrov,“ informuje hovorkyňa Katarína Krajňáková.

O projekte
PANORAMA CITY, najvyššie obytné veže na Slovensku, vyrastú iba niekoľko krokov od dunajskej promenády v blízkosti nákupného centra Eurovea na Landererovej ulici v Bratislave. S výškou 108 metrov sa stanú súčasťou novej panorámy hlavného mesta. PANORAMA CITY prinesie do lukratívnej lokality Starého mesta viac ako 600 nových bytov a takmer 950 parkovacích miest čím významne rozšíria značne obmedzené možnosti nového bývania v centre Bratislavy. V centre hlavného mesta pribudne vďaka PANORAMA CITY aj zeleň. V blízkosti veží vznikne park, ktorý bude slúžiť ako oddychová zóna. Priamo pod oknami PANORAMA CITY bude strešná zelená terasa o veľkosti približne jedného futbalového ihriska.

Vzorové byty s vernou simuláciou výhľadov na Bratislavu si môžu pozrieť návštevníci v PANORAMA CITY SHOWROOME na Pribinovej ulici 19 v Bratislave (vedľa nákupného centra Eurovea) každý deň od 9:00 do 20:00 hod.

Viac informácií o projekte nájdete na www.panoramacity.sk

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk. Viac informácií...