Personálne zmeny v spoločnosti Eustream

BRATISLAVA 4. júna (WBN/PR) – V súlade s rozhodnutím Valného zhromaždenia spoločnosti Eustream, sa Jean-Luc Rupp stane 8. júna 2012 členom predstavenstva spoločnosti. Vo funkcii nahradí Antoina Jourdaina.

Personálne zmeny boli schválené valným zhromaždením 1. júna 2012.

Jean-Luc Rupp

Narodil sa 14. januára 1957 v meste Thionville vo Francúzsku. Po ukončení inžinierskeho štúdia v odbore elektrotechnika a strojárstvo na Vysokej škole v Nancy nastúpil do Gaz de France (v súčasnosti GDF Suez). Do roku 1995 zastával rôzne pozície v rámci inžinieringu a prevádzky prepravy plynu, skladovania, LNG a distribúcie. Následne sa stal projektovým riaditeľom medzinárodnej divízie Gaz de France. Do Eustreamu prichádza zo spoločnosti NAFTA, a.s., kde od roku 2009 striedavo pôsobil ako predseda a podpredseda predstavenstva.

Predstavenstvo spoločnosti Eustream k 8. júnu 2012
Gunnar Löwensen – predseda predstavenstva
Branislav Bajza – podpredseda predstavenstva
Jean-Luc Rupp – člen predstavenstva

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk. Viac informácií...