Peter Seyfert novým výkonným riaditeľom OMD Slovakia

BRATISLAVA 3. apríla (WBN/PR) – S účinnosťou od 2. apríla 2013 sa Ing. Peter Seyfert stal novým výkonným riaditeľom OMD Slovakia. Na tejto pozícii vystrieda Geralda Wittenbergera, ktorý ukončil svoje pôsobenie v OMD Slovakia k 31. marcu.

Peter Seyfert začínal v OMD v roku 2003 na pozícii špecialistu pre analýzy a výskum. Od roku 2005 pôsobil na oddelení servisu klientom ako mediaplanner, account manažér a od roku 2010 pracoval na pozícii riaditeľa servisu klientom. „Viesť spoločnosť OMD, ktorá je svetovým lídrom v oblasti mediálnej komunikácie, je pre mňa osobná aj profesionálna výzva. Prijímam túto výzvu s hrdosťou a pevne verím, že svoje doterajšie skúsenosti využijem pri ďalšom rozvoji OMD na Slovensku“, povedal Peter Seyfert.

V súlade s trvalým cieľom OMD poskytovať svojím klientom služby vedúcej kvality bude hlavnou úlohou Petra Seyferta implementovať nový pracovný proces OMD Vision a zabezpečovať, aby OMD Slovakia prinášala svojim zákazníkom neustále zlepšenia a inovácie. Vo svojej novej pozícii výkonného riaditeľa bude Peter Seyfert reportovať v rámci siete OMD prezidentke OMD EMEA Nikki Mendonça a v rámci skupiny Marcele Podolákovej, CEO Omnicom Media Group na Slovensku. „Petra si vážim pre jeho odborné mediálne schopnosti, ale tiež pre jeho otvorenú priateľskú povahu, ochotu, kolegialitu a pozitívny prístup k životu“, povedala Marcela Podoláková.

Peter Seyfert pochádza z Bratislavy, vyštudoval fakultu hospodárskej informatiky Ekonomickej univerzity v Bratislave. Je ženatý, vo voľnom čase sa najradšej venuje rodine, priateľom, golfu a cestovaniu.

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk. Viac informácií...