Pivovary Topvar majú nového generálneho riaditeľa

Novým generálnym riaditeľom spoločnosti Pivovary Topvar, a.s, sa od 1. marca 2012 stal Igor Tikhonov, ktorý pôsobí v spoločnosti SABMiller od roku 2001.

Šesť rokov bol riaditeľom pre obchod a distribúciu pre Rusko a pobaltské krajiny, neskôr bol vymenovaný za riaditeľa pre vývoj stratégií a zároveň za generálneho riaditeľa pre pobaltské krajiny.

V roku 2008 sa ako generálny riaditeľ stal zodpovedný za novú akvizíciu SABMilleru v Sarmate na Ukrajine. Objem predaja na Ukrajine sa aj vďaka jeho pôsobeniu zvýšili za ostatné dva roky o 61 percent .

Igor Tikhonov na pozícii generálneho riaditeľa spoločnosti Pivovary Topvar vystriedal Andrew Highcocka, ktorý sa stal prezidentom rumunského Ursus Breweries, takisto z portfólia SABMiller Group.

Akciová spoločnosť Pivovary Topvar je členom jednej z najväčších pivovarníckych spoločností na svete SABMiller. Do portfólia spoločnosti patria značky Šariš, Topvar, Smädný Mních, Smädný Mních Radler, Velkopopovický Kozel, Pilsner Urquell, Gambrinus, Birell, Master a Redd’s.

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk. Viac informácií...