Podeľte sa o svoj internet

9.12.2013

BRATISLAVA 9. decembra (WBN/PR) – V Orangei využívate vaše dáta naplno a ešte pritom aj ušetrite! S novinkou od operátora môžete totiž svoje megabajty z predplatených balíkov čerpať na viacerých zariadeniach alebo ich spoločne využívať s celou rodinou. Ocenia to najmä tí, ktorým sa stáva, že nevyužijú celý balíček alebo tí, ktorí chcú využívať dátové služby, ale nechcú si platiť ďalší dátový balík.

Aj vám sa stáva, že niekedy neminiete všetky dáta z predplateného balíku internetu vo svojom smartfóne? Alebo naopak, občas vám chýbajú megabajty v tablete či ďalšom mobile? Hľadáte riešenie ako využívať svoje dáta ešte efektívnejšie? Vyskúšajte zdieľanie dát a využívajte svoje dáta naplno a výhodne.

Jeden balík pre viacerých
Máte doma viacero mobilných zariadení, ale platíte si len jeden mobilný dátový paušál, napríklad Internet v mobile alebo Mobilný internet? Predplatené megabajty z jedného dátového programu od Orangeu môžete odteraz využívať na viacerých zariadeniach, prípadne sa o svoje dáta môžete podeliť s rodinou. Za každú kartu, ktorá čerpá megabajty z vášho dátového programu od Orangeu, zaplatíte mesačne len 3 €. Takto môžu využívať objem jedného dátového balíka až 4 zariadenia v domácnosti.

Spolu máte viac
Ak využívate viacero dátových programov, spojte si ich do jedného a ten používajte na viacerých zariadeniach. Vďaka tomu môžete spojené dáta využívať efektívnejšie na každom svojom zriadení tak, ako to skutočne potrebujete a neriadiť sa predplateným objemom dát. Ak vám totiž na niektorej karte dáta zostávajú, môžete ich využiť na inom zariadení. Celkovo si môžete vzájomne prepojiť až 10 dátových paušálov od Orangeu. Za spojenie dátových balíkov získate navyše odmenu v podobe dátového bonusu od 500 do 2500 MB každé zúčtovacie obdobie. Poplatok za túto službu začína len na dvoch eurách mesačne a odvíja sa od počtu spájaných dátových paušálov.

www.orange.sk