Podnikatelia, získajte plyn až do 10 % lacnejšie!

12.4.2012

BRATISLAVA 11. apríla (WBN/PR) – Všimli ste si, že za každým prísľubom úspory z ceny sa zvyčajne ukrýva nejaké obmedzenie? S novým produktom SUPERVÝHODNE BEZ OBMEDZENIA od SPP to neplatí. Vďaka nemu môžete získať plyn až do 10 % lacnejšie oproti cenníkovým cenám a nemusíte si lámať hlavu ani nad tým, či dodržíte dohodnutý objem spotreby. Tento produkt vás totiž zbaví všetkých obmedzení aj starostí.

SUPERVÝHODNE BEZ OBMEDZENIA OD SPP
Nový cenový produkt SUPERVÝHODNE BEZ OBMEDZENIA je v ponuke SPP od 1. apríla. Je určený všetkým zákazníkom z kategórie Malé podnikanie a organizácie (maloodber) ale tiež samospráv, ktorí z rôznych dôvodov nevedia svoju spotrebu zemného plynu odhadnúť. Preto je tento produkt vhodný napríklad pre odberateľov, ktorých podnikanie je ťažko predvídateľné z dôvodu zložitej hospodárskej situácie, alebo podlieha sezónnosti či závisí od vývoja počasia. Sem možno zaradiť napríklad poľnohospodárske podniky či pestovateľov ovocia a zeleniny. Ocenia ho tiež podnikatelia, ktorí na trhu ešte iba začínajú, a preto budú poznať svoju spotrebu plynu až po istom čase.

Produkt SUPERVÝHODNE BEZ OBMEDZENIA od SPP má jednoduché podmienky a odberateľa nenúti sledovať svoju spotrebu resp. dodržať vopred stanovený odber plynu. Úspora môže dosiahnuť až do 10 % oproti cenníkovým cenám SPP.

(Super)Výhody bez obmedzenia pre vaše podnikanie:
– veľmi výhodná ponuka pre tých, ktorí sa nechcú obmedzovať spotrebou
– uzavretie zmluvy na nový produkt bezplatne
– odborné poradenstvo špecialistov SPP pri porovnaní cenových ponúk, pri nastavení tarify aj pri optimalizácii spotreby
– zázemie veľkého a spoľahlivého dodávateľa ako SPP – nadštandardná úroveň obsluhy a dostupnosť v každom regióne Slovenska osobne cez Zákaznícke centrá SPP, e-mailom aj telefonicky

Vypočítajte si svoju úsporu pri produkte SUPERVÝHODNE BEZ OBMEDZENIA:
 TYP PODNIKANIA Spotreba plynu / rok (MWh) Spotreba plynu / rok (m3)Úspora za plyn s produktom SPP SUPERVÝHODNE BEZ OBMEDZENIA / rok (€)* Menšia pekáreň 74,8 MWh 7 040 m3 307 € Skleník 104,6 MWh 9 840 m3 429 € Píla312,0 MWh29 370 m3 1 279 € Poľnohospodárske družstvo569,6 MWh53 610 m3 2 335 €
*úspora je oproti cenníkovým cenám SPP, produkt je v ponuke SPP od 1. apríla 2012

Produkt SUPERVÝHODNE BEZ OBMEDZENIA môžu získať všetci odberatelia z kategórie Malé podnikanie a organizácie (maloodber) so zmluvne dohodnutým druhom tarify M1 až M4, ktorí ešte nemajú uzatvorenú zmluvu na iný produkt SPP. Uzatvorenie zmluvy je bez poplatkov.

Ako získať podrobné informácie o produkte SUPERVÝHODNE BEZ OBMEDZENIA od SPP:
• osobne na jednom z 19 Zákazníckych centier SPP
• telefonicky na Biznis linke SPP 0850 111 565 (počas pracovných dní od 7.00 do 20.00 h), na faxovom čísle 02/ 58 69 90 10, prípadne na e-mailovej adrese biznislinka@spp.sk.