Pri Senci vyrastú dve nové logistické haly

BRATISLAVA 11. júna (WBN/PR) – Spoločnosť Gebrüder Weiss začala stavať dve nové logistické haly, aby tak rozšírila svoje doterajšie priestory v mieste svojho sídla v logistickom centre pri Senci. Poskytne tak zákazníkom lepšie možnosti, kvalitu a flexibilitu služieb. Doterajšie priestory o rozlohe 8 400 m2 sa tak rozšíria o ďalších 4 600 m2. Celkovo bude v rámci projektu preinvestovaných viac ako 2 milióny eur. Projekt bude dokončený na konci septembra tohto roku.

Každá z novovybudovaných hál má rozlohu viac ako 2 000 m2, konkrétne hala „A“ bude o rozlohe 2 200m2. Bude v nej k dispozícií 3 000 paletových miest a v hale „B“ 2 400 m2 so 4 000 paletovými pozíciami. Projekt počíta s výstavbou 4 samostatných logistických brán (gatov) ako aj s dodatočnými parkovacími miestami pre nákladné automobily. Okrem toho sa v halách budú nachádzať aj nové kancelárske priestory rozložené na dvoch poschodiach určené pre logistický personál.

„Je náročné si dlhodobo udržať pozíciu jedného z lídrov na slovenskom logistickom trhu. Výstavba nových hál je dôkazom toho, že neustále pracujeme na nových výzvach a projektoch, ktoré dopomôžu poskytovať ten najprepracovanejší servis pre našich zákazníkov,“ uviedol Markus Jelleschitz, konateľ spoločnosti Gebrüder Weiss Slovensko.

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk. Viac informácií...