Prvý zariadený byt v novostavbe Rinzle

BRATISLAVA 15. júna (WBN/PR) – Aktuálne je hotová hrubá stavba, dokončené sú vnútorné priečky, v interiéroch pribúdajú vnútorné rozvody, omietky. Pohľad zvonku ukáže už zabudované okná, pribudlo lešenie okolo celej stavby, v krátkom čase bude celý objekt zateplený a omietnutý.

Pre záujemcov o bývanie staviteľ pripravil v novostavbe „Vzorový byt“. V spolupráci s hlavným architektom projektu chce staviteľ ukázať klientom moderný, účelný spôsob zariadenia a využitia priestoru v jednom z bytov v projekte. Cieľom je zároveň ukázať koľko úsilia venoval staviteľ efektívnemu návrhu pôdorysov jednotlivých bytov. Byty sú projektované a postavené s dôrazom na komfort pre bývajúcich, užitočne využívajú priestor, zohľadňujú zariaditeľnosť miestností, nezabúda sa ani na skladovacie a odkladacie možnosti.

Základnou hodnotou pre staviteľa Corwin Capital je práve komfortné bývanie budúcich obyvateľov. Staviteľ sa aj týmto snaží odlíšiť od množstva rôznych developerov, jeho prioritou je poskytnúť moderné bývanie so službami a nízkymi prevádzkovými nákladmi, s kvalitou zodpovedajúcou dnešnej dobe.

Samotný projekt Rinzle ponúka 89 bytov v dvoch nových budovách, prepojených parkovacím domom, s dostatočným počtom parkovacích miest. Novostavba je súčasťou už zabývanej lokality. V blízkosti stavby na Kadnárovej ulici č. 97 je pre zákazníkov pripravené „Predajné miesto”, kde záujemcovia môžu získať všetky dostupné informácie ohľadne kúpy a financovania, dohodnúť a zrealizovať prehliadku či už vzorového bytu alebo stavby samotnej.

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk. Viac informácií...