Slovákov zaujali neobmedzené paušály, má ho každý siedmy

BRATISLAVA 5. augusta (WEBNOVINY) – Neobmedzené paušály, ktoré slovenskí operátori zaviedli v minulom roku, si našli na slovenskom trhu svoje miesto.

Doteraz na ne prešlo 15 % Slovákov, ďalšia necelá pätina ľudí na ne plánuje prejsť do jedného roka. Vyplýva to z prieskumu, ktorý spoločnosť GfK uskutočnila v máji na vzorke tisíc respondentov.

„V Českej republike zaviedli mobilní operátori neobmedzené paušály len tento rok. Desatina Čechov už túto ponuku využila a necelá tretina ju plánuje využiť v najbližších 12 mesiacoch,“ uviedol Július Filo zo spoločnosti GfK.

V prieskume sa 12 percent ľudí nevedelo jednoznačne vyjadriť, či sú spokojní so službami svojho mobilného operátora. Hoci svoju nespokojnosť vyjadrili v prieskume len necelé dve percentá opýtaných, v najbližších 12 mesiacoch plánuje svojho operátora zmeniť až necelá desatina ľudí.

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk. Viac informácií...