Slovenský Volkswagen vyplatí svojim ľuďom odmenu 1350 eur

BRATISLAVA 21. mája (WEBNOVINY) – Spoločnosť Volkswagen Slovakia vyplatí svojim zamestnancom odmenu za minuloročné hospodárske výsledky v priemernej výške 1 350 eur.

“K tomu zamestnanci dostanú aj fixný preddavok na odmenu za hospodárske výsledky za aktuálny rok v priemernej výške 200 eur,“ dodal hovorca Volkswagen Slovakia Vladimír Machalík.

Automobilka sa s odbormi dohodla okrem výšky odmien aj na spôsobe výpočtu odmeny pre budúce roky.

„Naši zamestnanci prispeli v minulom roku svojím nasadením a flexibilitou k vynikajúcim výsledkom Volkswagen Slovakia. Za tento tímový výkon im patrí náležitá odmena,“ povedal člen predstavenstva Volkswagen Slovakia pre personálnu oblasť Wilfried von Rath. “Úspech spoločnosti závisí z veľkej časti od našich zamestnancov, ich kompetentnosti a ochoty podávať výkon. Preto je náležité odmeniť toto úsilie podielom na úspechu,“ uviedol predseda odborovej organizácie Zoroslav Smolinský.

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk. Viac informácií...