Slovnaft dá šancu mladým, zamestná absolventov

12.2.2014

BRATISLAVA 12. februára (WEBNOVINY) – Bratislavská rafinéria Slovnaft sa chystá zamestnať 39 mladých ľudí. Firma chce ponúknuť absolventom vysokých škôl alebo absolventom s maximálne ročnou praxou pozície v oblasti rafinérskej výroby, pri predaji hotových produktov, v oblastí financií, či informatiky.

„Výberový proces sa skladá z hodnotenia životopisov, on-line jazykových a osobnostných testov, Assessment centra a osobných pohovorov. Absolventom, ktorí v tomto náročnom výberovom procese obstoja najlepšie, ponúkneme pracovnú pozíciu na jeden rok,“ uviedol hovorca Slovnaftu Anto Molnár s tým, že ak sa absolvent osvedčí, firma mu ponúkne trvalý pracovný pomer.

Rafinérska spoločnosť dáva príležitosť mladým ľuďom zamestnať sa v rámci programu Growww. V súčasnosti už pôjde o 8. ročník. „Záujemcovia o prácu sa môžu hlásiť do 14. marca tohto roka prostredníctvom internetovej stránky,“ dodal Molnár. Od roku 2007 sa v Slovnafte do programu Growww zapojilo takmer 210 absolventov. „Väčšina z nich zostala v spoločnosti pracovať aj po uplynutí ročného kontraktu,“ konštatoval Molnár.