Špička v HR oslávila 10 rokov pôsobenia na Slovensku športom

8.8.2012

BRATISLAVA 8. augusta (WBN/PR) – Letné soboty Adecco Olympic Days sa niesli v duchu projektu Win4Youth, pričom hlavným cieľom nebolo lámanie rekordov, ale prísť a zúčastniť sa. Každý odbehnutý a odkrútený kilometer na bicykli mal totiž svoju cenu a v konečnom sčítaní takto vyzbierané peniaze sú určené na podporu nadácií vo svete i na Slovensku. Olympijské dni Adecco v Žiline a v Bratislave „nazbierali“ viac ako 500 kilometrov! Víťazmi boli všetci tí, ktorí prišli a pridali „svoj kilometer“ na dobrú vec.

Adecco aktívne spolupracuje s MOV aj v rámci programu IOC Athlete Career Program (IOC ACP) ,ktorého cieľom je podporiť športovcov pri prechode z profesionálnej športovej kariéry do bežného pracovného života.

ADECCO vo svete a na Slovensku
ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 500 zastúpeniami v 60 krajinách a oblastiach s viac než 32 000 stálych zamestnancov pomáha každý deň nájsť prácu takmer miliónu ľudí. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Za desaťročnicu má ADECCO na Slovensku na konte viac než 13 000 ľudí, ktorým pomohla nájsť prácu.

Ako globálny líder v poskytovaní personálnych služieb má ADECCO u nás 9 pobočiek a národnú sieť klientov, pričom vytvára každý mesiac viac než 2 000 pracovných príležitostí. Špecializuje sa na automobilový a strojárenský sektor , logistiku, call centrá, FMCG, predaj, marketing, a IT v rámci svojej dcérskej spoločnosti Ajilon.