Spoznajte online ekonomický softvér

30.9.2013

BRATISLAVA 30. septembra (WBN/PR) – Je to jednoduché

Používanie online ekonomického softvéru veľmi uľahčuje prácu účtovníčkam aj podnikateľom. Môžete sa k nemu pripojiť nech ste kdekoľvek. Podnikateľ môže vystaviť faktúru kedykoľvek a odkiaľkoľvek a nemusí ju nosiť v papierovej forme účtovníčke. Ihneď po vystavení bude faktúra v účtovníctve zaevidovaná, takže ju tam účtovníčka môže správne zaúčtovať. Žiadne nosenie faktúr v papierovej podobe účtovníčke alebo ich export a import nie sú potrebné. Samozrejme ako účtovníčka postupne účtuje, tak sa môže podnikateľ kedykoľvek pozrieť ako na tom jeho podnikanie je, čo má kedy uhradiť, aký je jeho hospodársky výsledok a pod.

Takýto systém spolupráce a zdieľanie online účtovníctva medzi podnikateľom a účtovníčkou šetrí čas obidvom. Už si nemusia navzájom volať a oberať sa o čas.

Účtovníčka je samozrejme odborník na spracovanie účtovníctva. Má v hlave množstvo čísiel, pravidiel a zákonov. Veľakrát vyrieši za podnikateľa problém, o ktorom on ani nevie a spôsobom, ktorému podnikateľ absolútne nerozumie. Samozrejme nemôžeme od nej očakávať, že je odborník na počítače a tak nie je nadšená, keď musí inštalovať nové verzie programov. Preto si to necháva až do chvíle, keď je prinútená to urobiť z dôvodu zmeny zákonov. Online ekonomický softvér je v tomto zásadne odlišný. Ten nevyžaduje nikdy žiadne inštalácie ani aktualizácie. Jednoducho vždy, keď sa k nemu pripojíte máte istotu, že účtujete v najnovšej verzii programu a podľa platných zákonov.

Je to bezpečné

Postupne sa v účtovnom programe zhromažďuje množstvo dokladov a informácií, takže je logické, že je potrebné nejakým spôsobom zaistiť, aby sa všetky tieto informácie nestratili, ak sa nebodaj počítač pokazí. Toto sa rieši zálohovaním, ktoré tiež pre počítačového laika nie je najjednoduchšie. Online ekonomický softvér však aj tento problém za Vás rieši. Pri jeho používaní už nemusíte nikdy nič zálohovať. Toto je realizované automaticky na úrovni dátového centra, kde je online ekonomický program umiestnený. Je to rovnako jednoduché a bezpečné ako používanie internet bankingu, na ktorý sme si už všetci zvykli.

Je to obľúbené

Dnes sú v obľube okrem počítačov aj tablety a smartfóny. Pre prístup ku klasickému účtovníctvu ich ale nevyužijete. Ak ale používate online ekonomický softvér, tak pre ten je tablet rovnako vhodným zariadením ako počítač s Windows, Linuxom alebo Mac. Už sa nemusíte obmedzovať v tom kedy a na čom budete používať ekonomický softvér.

Na adrese http://www.humanet.sk si môžete bezplatne vyskúšať ako taký kvalitný online ekonomický softvér funguje. Je to úplne jednoduché. Tisícky ľudí už vyskúšali jeho výhody.