T-Systems fandí rodinám

9.10.2012

BRATISLAVA 9. októbra (WBN/PR) – T-Systems Slovakia patrí medzi progresívne spoločnosti, ktoré si uvedomujú, že firma môže najlepšie rásť spolu so svojimi zamestnancami. Preto rozvíja a podporuje takzvaný Diversity Program. Ten umožňuje zamestnancom efektívne spojiť rodinný a pracovný život. „Diversity Program mi jednoznačne uľahčuje plánovanie rodinných a pracovných povinností,“ hovorí manažérka Monika Mihoková.

Ak čakáte dieťa alebo vychovávate dieťa mladšie ako dvanásť rokov (nezáleží na tom či ste žena alebo muž), môžete využívať početné výhody Diversity Programu. Manažérka komunikačného oddelenia Monika Mihoková vraví: „Doposiaľ som si myslela, že flexibilný pracovný čas je veľkou výhodou. Avšak ešte lepším prínosom na skĺbenie mojich pracovných a rodinných povinností bolo zavedenie možnosti pracovať z domu. Takto sa viem venovať svojmu synčekovi a zároveň aj plniť firemné ciele.“

V T-Systems môžu rodičia s malými deťmi alebo tehotné ženy pracovať z domu a byť v kontakte s firmou prostredníctvom telefónu a e-mailu. Taktiež majú pred významnými sviatkami ako Veľká noc či Vianoce možnosť odchádzať z práce skôr a pripraviť svoju domácnosť na rodinné stretnutia a oslavy. Okrem toho zásluhou Diversity Programu zamestnanci na rodičovskej dovolenke nestratia prehľad o dianí vo firme a sú pravidelne informovaní o dianí, dôležitých novinkách a zmenách.

„Myslím si, že je to unikátny program a som veľmi rada, že ho naša spoločnosť realizuje. Výhodou pre obe strany je rovnováha medzi prácou a súkromným životom. Spokojný zamestnanec naplní firemné ciele,“ hodnotí fungovanie Diversity Programu manažérka Monika Mihoková. Ak sa chcete dozvedieť viac o výhodách, ktoré T-Systems poskytuje zamestnancom s malými deťmi, navštívte stránku www.t-systems.sk.