Úver na bývanie s nulovou splátkou do konca roka

BRATISLAVA 22. marca (WBN/PR) – OTP Banka Slovensko, a.s. pripravila aj v tomto roku klientom na slovenskom trhu úver na bývanie, ktorý nemusia splácať do konca roku 2012. Podmienkou získania úveru je aj presmerovanie si mzdy na účet v OTP Banke. Kampaň nesie v tomto roku rovnaký názov – ZERO 2012, začína 19. marca a bude trvať do 19. mája 2012. Okrem výhody získania úveru bez splácania do konca roku, neplatí klient poplatok za poskytnutie úveru. Ďalšími výhodami sú zľavy z bežných účtov, pričom klient dostane bežný účet s balíkom služieb BASE zdarma, a bežné účty s balíkmi služieb Plus a MAX s 50% zľavou do konca roka. Navyše, klient dostáva aj 30% zľavu na poistenie nehnuteľnosti a domácnosti až do splatnosti úveru. Veľkou výhodou je aj expresné vybavenie úveru do 48 hodín. OTP Banka poskytne klientom počas kampane na úveroch na bývanie aj zvýhodnený úrok už od 4,19 %.

„Sme veľmi radi, že aj v tomto roku môžeme ponúknuť atraktívny úverový produkt, pri ktorom môže klient v kampani usporiť až 2250 EUR pri priemernej mesačnej splátke 250 EUR. Tieto prostriedky môže využiť na zariaďovanie bytu, dovolenku, či kúpu auta. Je totiž dokázané, že najvyššie výdavky pri kúpe bytu či domu sú v prvom roku po jeho kúpe. Úver s nulovou splátkou do konca roka 2012 prináša zákazníkovi „splátkové prázdniny“, kedy môže začať bývať, nemusí splácať a za ušetrené peniaze si môže byt zariadiť, môže si kúpiť auto alebo ísť na dovolenku,“ hovorí Jozef Adamkov, člen predstavenstva a zástupca GR.

OTP Banka Slovensko, a.s.
OTP Banka Slovensko, a.s. je členom finančnej skupiny OTP Group. OTP Banka poskytuje služby v sieti 67 pobočiek na celom Slovensku a je univerzálnou bankou. Ponuka produktov a služieb je prispôsobená požiadavkám a náročnosti klientov. OTP Banka Slovensko, a.s. ponúka svoje produkty a služby fyzickým aj právnickým osobám. Portfólio služieb zahŕňa: depozitné služby, zmenárenské a pokladničné služby, úverové služby, platobný styk domáci i medzinárodný, poradenské služby, treasury a investičné služby.

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk. Viac informácií...