Už 100-tisíc zákazníkov šetrí s Modrým plynom

2.12.2013

BRATISLAVA 2. decembra (WBN/PR) – Stotisícim zákazníkom spoločnosti RWE Gas Slovensko sa stala Irena Prokeinová z Banskobystrického kraja. Žije v rodinnom dome v obci Brehy a plyn využíva na vykurovanie, ohrev vody i varenie. Vďaka Modrému plynu teraz získa 1054 eur. Ročnú dodávku má totiž zadarmo.

Navyše môže pani Irena stráviť príjemný večer v spoločnosti ambasádora Modrého plynu a známeho herca Adyho Hajdu. „Modrému plynu dnes dôveruje viac ako stotisíc domácností. Úspešní sme aj v segmente firiem. Za päť rokov pôsobenia na trhu sa nám podarilo vytvoriť najvýhodnejšiu ponuku a stať sa voľbou číslo jeden pri rozhodovaní zákazníkov o zmene dodávateľa,“ pripomína konateľ spoločnosti Miroslav Kulla.

Príležitosť získať odmenu mal každý, kto v ostatnom období zmenil dodávateľa zemného plynu na RWE Gas Slovensko. Zákazníci, ktorí sa rozhodli pre Modrý plyn, získavajú spoľahlivú a bezpečnú dodávku a zázemie medzinárodného koncernu RWE. Okrem výhodnej ceny na nich čakajú i zľavy na nákupy s Kartou výhod.

Karta výhod
Modrý plyn od RWE Gas Slovensko je spolu s programom Karta výhod už dlhodobo najvýhodnejšou ponukou na trhu so zemným plynom. Karta výhod ponúka zákazníkom možnosť uplatniť až 30%-né zľavy na nákupy vo vyše 10 000 obchodoch. Okrem bežných zliav programu Sphere card čaká držiteľov Karty výhod množstvo špeciálnych akcií, určených exkluzívne pre zákazníkov RWE Gas Slovensko. Zákazník môže ušetriť ročne stovky eur. Súčasťou programu Karta výhod sú aj medzi zákazníkmi veľmi obľúbené asistenčné služby. Prinášajú zákazníkom možnosť využívať služby inštalatéra, zámočníka alebo sklenára pri havarijných stavoch v domácnosti a to zdarma až do výšky 120 eur.

Získať Modrý plyn je jednoduché
Modrý plyn si zákazníci môžu objednať na Zákazníckej linke 0850 123 998, v zákazníckych centrách spoločnosti alebo prostredníctvom predajcov Modrého plynu. K dispozícii je tiež objednávací ON-LINE formulár na stránke www.ModryPlyn.sk. Zmena dodávateľa plynu na RWE Gas Slovensko je pre zákazníkov bezplatná, prebieha bez prerušenia dodávky a bez zásahu do domácnosti. Všetky administratívne úkony vybaví spoločnosť za zákazníka, postačí podpísať zmluvu a splnomocnenie.