V Bratislave sa otvoril nový štvorhviezdičkový hotel

BRATISLAVA 23. mája (WEBNOVINY) – V Bratislave pribudol nový štvorhviezdičkový hotel. V nákupnom centre Central pri Trnavskom mýte vo štvrtok oficiálne otvorili hotel Lindner GalleryCentral patriaci do nemeckej hotelovej siete LindnerHotels&Resorts.

Na projekte za 22 mil. eur sa podieľala aj developerská skupina Immocap Group. V hoteli situovanom na mieste bývalých kúpeľov Centrál momentálne našlo prácu 50 ľudí. Pre svojich hostí má pripravených 222 izieb a apartmánov, chce sa sústrediť na biznis a konferenčnú klientelu.

„Konkurencia v tomto meste je vysoká, ale sme presvedčení, že sa náš koncept môže na tomto trhu úspešne etablovať,“ povedal spolumajiteľ Lindner Group Frank Lindner.

Hoci výstavba hotela začala v období hospodárskej krízy a poklesu dopytu po ubytovacích službách, v súčasnosti vidí jeho manažment známky oživenia.

SkupinaLindnerGroup na čele s rodinou Lindnerových je v hotelovom biznise už 40 rokov. V roku 2012 zamestnávala okolo 2 tis. ľudí a vykázala tržby v hodnote 170 mil. eur. V súčasnosti skupina prevádzkuje v ôsmich európskych krajinách 36 hotelov.

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk. Viac informácií...