V Bratislave vyrastie nový bytový komplex

BRATISLAVA 16. marca (WBN/PR) – V prestížnej lokalite mestskej časti Bratislava – Staré mesto vyrastie nový bytový komplex Rezidencie MACHNÁČ, ktorého výstavba je naplánovaná v lete tohto roka. Architektonický koncept projektu s dlhodobo pretrvávajúcimi hodnotami a prvkami ekológie, dobrá občianska vybavenosť, blízkosť centra a v neposlednom rade všade prítomná zeleň chráneného areálu Horský park, predurčujú projekt Rezidencie MACHNÁČ byť vyhľadávanou lokalitou na kvalitné bývanie s investíciou do budúcnosti.

Ponuka súčasného bývania čoraz viac odzrkadľuje potreby a požiadavky zákazníkov. Kľúčovými faktormi pri výbere ich individuálneho bývania sa stávajú lokalita, kvalitná architektúra, nadštandardné stavebné riešenie, okolitá zeleň, výhodnosť investície do budúcnosti, serióznosť a skúsenosti partnerov projektu a v neposlednom rade životný štýl s dôrazom na rast individualizmu.

Posledné desaťročie bolo charakteristické dopytom po bývaní na perifériách, ďaleko od centra, mimo dosah prírody bez možnosti využitia mimopracovného času s celou rodinou. Kúpa kvalitného bývania v centre mesta, ktorá je zároveň obkolesená prírodou a zeleňou chráneného prírodného parku bola prakticky nedostupná.

Tí, ktorí hľadajú priateľské bývanie s vyššou životnou úrovňou, sa práve dočkali. Bytový komplex Rezidencie MACHNÁČ spúšťa od 16. marca predaj bytov v lukratívnej časti Bratislava – Staré mesto, na miernom juhozápadnom svahu kopca Machnáč v tesnej blízkosti chráneného areálu Horský park, ktorého rozloha dosahuje 23 hektárov. Toto územie patrí z historického hľadiska medzi najhodnotnejšie úpravy v Bratislave. Zeleň reprezentuje trvalé hodnoty, ktoré v aglomerácii akou je Bratislava, predstavujú luxus.

„Investícia do kvalitnej nehnuteľnosti s potenciálom môže okrem ochrany peňazí pred infláciou znamenať aj výrazné zhodnotenie. Najväčší potenciál majú nehnuteľnosti, ktoré majú oproti ostatným nehnuteľnostiam neopakovateľné a nedosiahnuteľné výhody – výbornú lokalitu v centre mesta alebo v chránenom prírodnom prostredí, teda na mieste, kde už ďalšia výstavba nie je možná, s kvalitnou architektúrou a nadštandardným stavebným riešením,“ uviedol Norbert Hrnčiar, manažér predaja, maklérska kancelária PonukaByvania.sk.

Štvorpodlažné bytové domy Rezidencie MACHNÁČ s ponukou 32 bytov sú navrhnuté tak, aby svojim architektonickým a farebným riešením harmonizovali s okolitým prostredím, práve okolitá príroda bola inšpiráciou pomenovať budovy názvami Borovica a Breza. Bývanie uprostred prírody v prestížnej lokalite centra mesta ponúka krásny výhľad na okolitú prírodu, z priľahlej Drotárskej cesty výbornú dopravnú dostupnosť do centra mesta i na diaľničný obchvat, blízkosť komplexnej občianskej vybavenosti, pričom supermarket a zastávka MHD sú dostupné bezprostredne pri pozemku.

Nadštandardne presvetlené a veľmi pekne priestorovo riešené byty ponúkajú dostatok miesta, variabilitu ich usporiadania a efektívnosť využitia. Bytové objekty majú bezbariérový prístup a vlastníkom bytov je k dispozícií dostatočný počet parkovacích miest. Byty situované na prízemí objektov budú doplnené priestorom predzáhradiek, ktoré rozšíria atraktívny relaxačný priestor pre budúcich vlastníkov jednotlivých bytov. Bytové domy spĺňajú normu B energetickej hospodárnosti, t. j. sú to budovy s nízkou spotrebou energie.

„Začiatok výstavby Rezidencie MACHNÁČ je naplánovaný v lete 2012 a majitelia bytov si ich budú môcť preberať už v zime 2013, kedy bude ukončená kolaudácia. Na projekte spolupracujeme so skúsenými odborníkmi a dôveryhodnými partnermi. Finančným partnerom projektu Rezidencie MACHNÁČ je Tatra banka a. s. Finanční investori STRABAG a Tatra real sú zároveň odbornými garantmi projektu. Predajcom projektu je maklérska kancelária PonukaByvania.sk,“ uviedol Michal Mrník, zástupca investora Rezidencie MACHNÁČ.

Podrobné informácie o projekte sú k dispozícii na www.tuchcembyt.sk.

O projekte Rezidencie MACHNÁČ:

Rezidencie MACHNÁČ ponúka bývanie v prírode v prestížnej lokalite mestskej časti Bratislava – Staré Mesto. Bytový komplex sa nachádza v tesnej blízkosti chráneného areálu Horský park, ktorého rozloha dosahuje 23 hektárov. Toto územie patrí z historického hľadiska medzi najhodnotnejšie úpravy v Bratislave a má charakter lesného parku s dubovo-hrabovým porastom doplneným o dreviny.

Štvorpodlažné bytové domy Borovica a Breza s ponukou 32 bytov sú navrhnuté tak, aby svojím architektonickým a farebným riešením harmonizovali s okolitým prostredím. Bývanie uprostred prírody v prestížnej lokalite centra mesta na kopci Machnáč ponúka krásny výhľad na okolitú prírodu, z priľahlej Drotárskej cesty výbornú dopravnú dostupnosť do centra mesta i na diaľničný obchvat, blízkosť komplexnej občianskej vybavenosti a rôznorodé možnosti aktívneho a pasívneho odpočinku.

Všetky byty v Rezidencie MACHNÁČ sú nadštandardne presvetlené a veľmi pekne priestorovo riešené s dôrazom kladeným na dostatok miesta, variabilitu jeho usporiadania a efektívnosť využitia. Bytové objekty majú bezbariérový prístup. Vlastníkom bytov je k dispozícií veľký počet parkovacích miest. Byty situované na prízemí objektov sú doplnené priestorom predzáhradiek, ktoré rozšíria atraktívny relaxačný priestor pre vlastníkov jednotlivých bytov. Všetky bytové domy spĺňajú normu B energetickej hospodárnosti, t. j. sú to budovy s nízkou spotrebou energie.

Finančným partnerom projektu Rezidencie MACHNÁČ je spoločnosť Tatra banka a. s. Finanční investori STRABAG a Tatra real sú zároveň odbornými garantmi projektu.

Predajcom projektu je maklérska kancelária PonukaByvania.sk.

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk. Viac informácií...