V OTP Banke Slovensko padajú úroky

BRATISLAVA 7. februára (WBN/PR) – OTP Banka Slovensko, a.s. pripravila klientom od 4. februára 2013 atraktívnu kampaňovú ponuku zvýhodnených úverov. Kampaň nesie príznačný názov „Pozor! Padajú úroky“. Súčasťou kampane je zvýhodnená ponuka pre refinancovanie úverov, ponuka spotrebných úverov a úverov na bývanie. Ponuka je určená pre klientov aj neklientov OTP Banky.

Prinášame klientom kampaň v rámci systému úrokových bonusov pre spotrebné úvery a úvery na bývanie. Klient, ktorý má existujúce spotrebné úvery, debetné úvery, či úvery na kreditnej karte, získa v OTP banke zvýhodnený refinančný úver až o 3 % oproti úrokovej sadzbe splácaných úverov klienta. Klient tak získa efektívnejšie financovanie svojich úverov a ušetrí aj na poplatkoch za viaceré účty. Zavádzame bonusový systém pri nových spotrebných úveroch a úveroch na bývanie, kde má klient možnosť získať zľavu z úroku za presmerovanie mzdy do OTP Banky. Úrokové zvýhodnenie môže byť až 1 % pri spotrebných úveroch a až 0,4 % pri úveroch na bývanie. Pripoistením úveru si klient môže ešte zvýhodniť úrokovú sadzbu o ďalšie 0,2 %.

„Sme radi, že hneď v úvode roka môžeme klientom priniesť nový systém úrokových bonusov, ktoré znamenajú úsporu nákladov na financovanie potrieb klienta. Zavádzame odmenu za širšie využívanie služieb OTP Banky, pretože sme presvedčení, že to v konečnom dôsledku prinesie klientovi vyššiu finančnú, ale aj časovú úsporu pri komunikovaní s bankou,“ hovorí Sándor Patyi, člen predstavenstva a zástupca GR pre Divíziu Biznis.

OTP Banka realizuje kampaň vybranými nástrojmi mediamixu – kombináciou rozhlasových spotov, vybraných internetových portálov, printov ako aj prostredníctvom podlinkových aktivít – plagátmi, letákmi, neštandardnými médiami v rámci pobočiek, informáciou na internetovej stránke, EB, na výpisoch účtov, ale aj vizuálmi na bankomatoch.

OTP Banka Slovensko, a.s.
OTP Banka Slovensko, a.s. je členom silnej finančnej skupiny OTP Group. OTP Banka poskytuje služby v sieti 63 pobočiek na celom Slovensku a je univerzálnou bankou. Ponuka produktov a služieb je prispôsobená požiadavkám a náročnosti klientov. OTP Banka Slovensko, a.s. ponúka svoje produkty a služby fyzickým aj právnickým osobám. Portfólio služieb zahŕňa: depozitné služby, zmenárenské a pokladničné služby, úverové služby, platobný styk domáci i medzinárodný, poradenské služby, treasury a investičné služby.

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk. Viac informácií...