Vaša budúcnosť je v T-Systems

26.7.2012

BRATISLAVA 26. júla (WBN/PR) – Trh s informačno-komunikačnými technológiami patrí medzi najdynamickejšie sa rozvíjajúce a mimoriadne rýchlo sa meniace odvetvia. Uspieť v silnej a neustále sa rozrastajúcej konkurencii dokážu len tí najlepší hráči, schopní pružne reagovať na rýchly vývoj. Preto spoločnosť T-Systems neustále hľadá nových talentovaných ľudí, aby mohla v tvrdej konkurencii rásť spolu s nimi.

Nezáleží na tom, či ste v oblasti IT začiatočník alebo skúsený profesionál. Ak sa dobre orientujete v tom, čo označujú pojmy Linux, Windows, SAP, Databáza a Network, chopte sa príležitosti a uchádzajte sa o zamestnanie v renomovanej medzinárodnej IT spoločnosti. T-Systems aktuálne obsadzuje aj rôzne netechnické pozície, takže dvere sú otvorené aj pre tých, ktorí do sveta informačných technológií zatiaľ úplne neprenikli.

Vďaka práci pre T-Systems sa stanete členom jednej z najúspešnejších spoločností v oblasti informačných a komunikačných technológií na slovenskom trhu. Budete pracovať s najmodernejšími technológiami v dynamickom, mladom a multikultúrnom kolektíve s rozsiahlymi možnosťami profesionálneho i kariérneho rastu.

Nepremárnite šancu rozvíjať svoje schopnosti so silným globálnym partnerom v oblasti IT a uchádzajte sa o miesto v T-Systems hneď teraz. Môžete tak urobiť prostredníctvom aplikácie priamo na internetovej stránke www.t-systems.sk.