Video: Zimný spot o Slovensku mieri do zahraničia

BRATISLAVA 18. decembra (WEBNOVINY) – Propagácia Slovenska prostredníctvom služby YouTube tentoraz mieri do Poľska, Maďarska a Ruska.

Informovala o tom Slovenská agentúra pre cestovný ruch (SACR), ktorá sa novým zimným spotom snaží osloviť klientov zo spomínaných krajín.

Video má podľa agentúry predstaviť Slovensko ako krajinu, kde návštevníci zažijú „nezabudnuteľnú zimnú dovolenku“, keďže okrem lyžiarskych stredísk môžu využiť aj akvaparky a adrenalínové aktivity.

Propagačné video sa vysiela od 16. decembra a jeho nasadenie potrvá do začiatku budúceho roka. „Reklamnú kampaň sme spustili v krajinách, ktoré sú pre slovenský cestovný ruch v zimnej sezóne kľúčové. Očakávame, že na všetkých troch trhoch si naše video pozrie približne 70 mil. používateľov. Spoty sú narozprávané v jazykových mutáciách jednotlivých krajín,“ konštatovala generálna riaditeľka SACR Marta Kučerová.

Ako ďalej dodala, kampaň na službe YouTube je súčasťou zimnej reklamnej kampane v spomínaných troch krajinách. V rámci nej SACR komunikuje aj v kinách a v Poľsku sa spoty vysielajú napríklad vo varšavskom metre.

Video: Zima na Slovensku 2013/2014

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk. Viac informácií...