VšZP hľadá upratovačku, vyčlenila vyše milióna eur

BRATISLAVA 28. januára (WEBNOVINY) – Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. (VšZP) sa chystá hľadať firmu, ktorá bude upratovať jej bratislavské ústredie ako i pobočky po celom Slovensku.

Hodnota zákazky je viac ako 1,3 milióna eur. Vyplýva to z predbežného oznámenia uverejneného vo Vestníku verejného obstarávania.

Úlohou víťaza tendra bude postarať sa o čistotu vnútorných priestorov o výmere 67 tisíc metrov štvorcových ako i o exteriér o veľkosti 27 tisíc metrov štvorcových, ktorý patrí k jednotlivým objektom VšZP.

„Rozsah dohodnutých služieb bude rozdelený na služby vykonávané v jednotlivých prevádzkach denne, týždenne, mesačne, štvrťročne, polročne, ročne a občasne,“ konštatuje obstarávateľ vo vestníku.

Z predbežného oznámenia zatiaľ nie je známe, počas akého obdobia bude úspešný uchádzač o zákazku poskytovať VšZP svoje služby.

VšZP je najväčšou zdravotnou poisťovňou na Slovensku. Jej 100-percentným akcionárom je štát. Na trhu pôsobí 15 rokov, pričom takmer 67 % obyvateľov Slovenska patrí medzi jej klientov. V roku 2010 sa VšZP zlúčila so Spoločnou zdravotnou poisťovňou.

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk. Viac informácií...