VÚB banka s novou web stránkou

29.2.2012

BRATISLAVA 29. februára (WBN/PR) – VÚB banka spúšťa od 1. marca novú verziu internetovej stránky www.vub.sk. Tá prináša viaceré vylepšenia a dizajn zjednotený so štandardmi skupiny Intesa Sanpaolo. Banka zároveň pre návštevníkov pripravila súťaž o štýlové tablety iPad.

Banka zmenou dizajnu prispôsobuje stránku aktuálnym trendom v online komunikácii a zároveň ju zjednocuje so štandardmi skupiny Intesa Sanpaolo. „Súčasťou zmien je napríklad prepojenie so sociálnymi sieťami či hodnotenie stránok samotnými užívateľmi, čo nám umožní lepšie porozumieť ich potrebám,“ hovorí Marek Mikle, riaditeľ odboru Korporátnej a marketingovej komunikácie VÚB banky. Návštevníci pri surfovaní novými stránkami ocenia prehľadné porovnávacie tabuľky, ktoré im pomôžu lepšie sa rozhodnúť pre konkrétny produkt. V časti zameranej na finančné vzdelávanie sa banka opiera o širšie použitie videa a prepojenie vzdelávacieho obsahu na obsah produktových stránok.

Pri príležitosti spustenia nového webu banka pripravila pre návštevníkov súťaž, v rámci ktorej budú na stránkach VÚB banky hľadať odpovede na rôzne otázky. Tí, ktorí úspešne vyriešia všetky úlohy, budú zaradení do zlosovania o 3 tablety iPad2. Súťaž potrvá do 16. apríla.

VÚB banka je členom medzinárodnej bankovej skupiny Intesa Sanpaolo, ktorá má zastúpenie vo viac ako 40 krajinách po celom svete. VÚB je aktuálnym držiteľom ocenení Najbezpečnejšia banka v strednej a východnej Európe od magazínu Global Finance a Banka roka od časopisu Trend. Svoje služby na Slovensku poskytuje prostredníctvom siete 207 retailových pobočiek, 32 firemných pobočiek a 11 hypotekárnych centier. Banka zároveň prevádzkuje aj jednu pobočku v Českej republike.