VÚB banka spustila mobilnú verziu web stránky

BRATISLAVA 26. marca (WBN/PR) – VÚB banka dnes predstavila mobilnú verziu internetovej stránky www.vub.sk/mobile určenú používateľom smartfónov. Návštevníkom ponúka v prehľadnej a jednoduchej podobe najvyužívanejšie informácie vychádzajúce z obsahu webu banky.

Sprístupnením mobilnej verzie webu prináša VÚB banka zjednodušenú podobu najžiadanejších informácií dostupných na všetkých inteligentných telefónoch. Návštevníci stránky www.vub.sk/mobile získajú kedykoľvek potrebné údaje o pobočkách a bankomatoch VÚB banky podľa regiónov, tiež o účtoch, platobných kartách či spotrebných úveroch pre fyzické a právnické osoby. Samotné prostredie nového mobilného webu ponúka prehľadnú navigáciu a jednoduchú možnosť prepojenia do sociálnych sietí. „Spustením mobilného webu naše aktivity pre používateľov smartfónov nekončia. Pripravujeme mobilné bankovníctvo, ktoré bude dostupné takmer pre všetky smartfóny na trhu, ako aj realizáciu platieb prostredníctvom QR kódov v zmysle štandardu, na ktorom sa dohodli slovenské banky. Okrem toho v krátkej dobe prinesieme našim klientom aj iné zaujímavé novinky v oblasti mobilných služieb.“ uviedol Igor Lehoťan, vedúci oddelenia E-biznis vo VÚB banke.

Čo prináša mobilná verzia návštevníkom stránky?

1. Optimalizované zobrazenie pre smartfóny (návštevníkovi sa primárne zobrazí len najpodstatnejší obsah v jednoduchých a prehľadných záložkách).
2. Upravené vyhľadávanie optimalizované pre mobilné zariadenia.
3. Prehľad pobočiek aj bankomatov podľa regiónov.
4. Najčastejšie otázky k produktom a službám spolu s odpoveďami.
5. Najpotrebnejšie kontaktné informácie (napr. k zablokovaniu karty).
6. Online kontaktný formulár s možnosťou odoslania otázky, pripomienky, či akejkoľvek spätnej väzby.
7. Dostupnú verziu v anglickom jazyku.
8. Lepšie prepojenie na sociálne siete (Facebook fan page a YouTube kanál).
9. Jednoduchý prechod na štandardné webové zobrazenie, tzv. plnú verziu stránky.

VÚB banka je členom medzinárodnej bankovej skupiny Intesa Sanpaolo, ktorá má zastúpenie vo viac ako 40 krajinách po celom svete. Ako jediná slovenská banka patrí podľa magazínu Global Finance medzi desať najbezpečnejších bánk strednej a východnej Európy. Svoje služby na Slovensku poskytuje prostredníctvom siete 206 retailových pobočiek, 32 firemných pobočiek a 11 hypotekárnych centier. Banka zároveň prevádzkuje aj jednu pobočku v Českej republike.

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk. Viac informácií...